دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

ژاوی: باید از نظر ذهنی ریکاوری کنیم؛ هیچ چیز مطابق میلمان پیش نمی رود اما باید به کارمان ادامه دهیم

ژاوی: باید از نظر ذهنی ریکاوری کنیم؛ هیچ چیز مطابق میلمان پیش نمی رود اما باید به کارمان ادامه دهیم

ژاوی اعلام کرد جوردی آلبا امشب با وجود مصدومیت بازی کرده و او را بابت چیزی سرزنش نمی کند چون کل تیم در این بازی اذیت شد.

به گزارش ایران ورززشی و به نقل از موندو دپورتیوو، ژاوی در این کنفرانس خبری گفت:

بازی بسیار جنگنده و پر اتفاق بود. آن ها در نیمه دوم از ما بهتر بودند، امروز اتلتیک بیلبائوی بسیار قدرتمندی را دیدیم. ما تا آخرین لحظه تلاش کردیم و بازی به وقت های اضافه کشیده شد. این ها روزهای سختی برای ما هستند و کاری که می توانیم بکنیم، این است که به کار کردن بر روز پروژه مان و تمرکز روی لیگ و لیگ اروپا ادامه دهیم. اتلتیک بیلبائو بسیار خوب بازی کرد، ما هر کاری که می توانستیم کردیم. لحظاتی هستند که هیچ چیز آن طور که باید، پیش نمی رود اما ما باید سخت تلاش کنیم و به کارمان ادامه دهیم. بیلبائو به شکلی قدرتمند دفاع کرد، امشب ما موقعیت هایی خلق کردیم اما به اندازه کافی در این کار موفق نبودیم. ما بهترین تلاشمان را کردیم، باید پیشرفت کنیم و توپ و بازی را کنترل کنیم. آن ها از ما متحدتر بودند.
بازی سختی بود، بیلبائو عملکرد فوق العاده ای داشت و ما نتوانستیم بازی را کنترل کنیم. در بخش هایی از بازی، ما احساس راحتی نمی کردیم. به بیلبائو بابت جنگندگی و عملکردشان تبریک می گویم. ما باید همچنان به پروژه خود ایمان داشته باشیم. جنگندگی بیلبائو بر بازی ما غلبه کرد، بر سر هر توپ مبارزه ای بود، طوری که انگار این آخرین توپ است و ما نتوانستیم آن ها را شکست دهیم. ما چاره ای جز ادامه دادن کارمان نداریم. به منظور بازگرداندن تیم به مسیر درست، روز یکشنبه جنگی را در پیش داریم. ضربه پنالتی؟ همیشه گفته ام که کار داوران را ارزیابی نمی کنم.
مصدومیت پدری زیاد جدی به نظر نمی رسد، در مورد آنسو فردا خواهیم فهمید. جوردی آلبا از همان اوایل بازی دچار مصدومیت شد اما هنوز می خواست ادامه دهد. برخورد و نگرش او بی عیب و نقص است. من بازیکن خاصی را بابت چیزی سرزنش نمی کنم، امشب کل خط دفاعی ما اذیت شدند. تیم امشب در کل رنج کشید. جورردی آلبا امشب از خود گذشتگی بزرگی انجام داد. من کلمه شکست را دوست ندارم، فکر می کنم تیم تلاشش را کرد. ما سعی کردیم صعود کنیم، پدری گل زد و به نظر می رسید که زمان ما فرا رسیده اما سپس ضربه پنالتی همه چیز را تغییر داد. اخیراً روی سانترهای رقبا ضربه می خوریم و اذیت می شویم. باید از نظر ذهنی ریکاوری کنیم. این که دو جام را در فاصله چند روز از دست دهیم، یک ضربه بزرگ است.
همه در مورد دمبله صحبت می کنند، فکر می کنید این موضوع روی شما تاثیر گذاشت؟ 

نه. او بازیکن مهمی برای ماست اما این تصمیمی است که باشگاه گرفته و ما همه با آن موافق هستیم. فکر نمی کنم غیبت او تاثیری روی تیم ما گذاشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.