دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

برنامه دوم میلان برای جذب بوتمان: خرید مدافع هلندی و قرض دادن او به لیل

برنامه دوم میلان برای جذب بوتمان: خرید مدافع هلندی و قرض دادن او به لیل

میلان می خواهد اسون بوتمان، مدافع هلندی لیل را در ژانویه به خدمت بگیرد اما در صورت شنیدن پاسخ منفی، روسونری به خرید و قرض دادن او به باشگاه فرانسوی فکر خواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، میلان در روزهای اخیر تماس هایی با لیل برای جذب اسون (اسفن) بوتمان داشته است. باشگاه فرانسوی به صراحت گفته است که می خواهد مدافع هلندی را حفظ کند اما میلان برای نهایی کردن این انتقال اصرار دارد.

اگر لیل همچنان روی موضع خود پافشاری کند و فرصتی برای انتقال بوتمان در ژانویه وجود نداشته باشد، آنگاه روسونری به دنبال اجرای "پلن B" خود خواهد بود. در واقع ایده میلان این است که با خریداری بوتمان به او اجازه دهد به صورت قرضی و تا پایان فصل در باشگاه خود بماند زیرا باشگاه ایتالیایی نمی خواهد در تابستان وارد رقابت با باشگاه های دیگر شود. روسونری در تابستان قبل نیز برای جذب یاسین عدلی رویکردی مشابه داشت و پس از خرید او از بوردو، اجازه داد این هافبک جوان به مدت 12 ماه به بازی برای باشگاه فرانسوی به صورت قرضی ادامه دهد.

راه حل میلان در صورت عدم انتقال بوتمان در ژانویه نیز جذب یک مدافع به صورت قرضی خواهد بود. روز دوشنبه تماس جدیدی با تاتنهام در مورد تانگانگا برقرار خواهد شد، اما فرضیه های عبدو دیالو از پی اس جی و اریک بایی از منچستریونایتد نیز همچنان پابرجا خواهند ماند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.