چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

کولوسفسکی و 35 میلیون یورو در ازای ولاهوویچ، پیشنهاد یوونتوس به فیورنتینا

کولوسفسکی و 35 میلیون یورو در ازای ولاهوویچ، پیشنهاد یوونتوس به فیورنتینا

دوشان ولاهوویچ، مهاجم صرب فیورنتینا گزینه ای جدی برای یوونتوس در روزهای آخر نقل و انتقالات ژانویه به حساب می آید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس برای اینکه حداقل سهمیه لیگ قهرمانان را در پایان فصل قطعی کند، تصمیم گرفته است تا به جای اقدام در تابستان برای جذب دوشان ولاهوویچ، در روزهای آخر نقل و انتقالات ژانویه برای خرید او وارد عمل شود. بیانکونری حاضر شده برای جذب این مهاجم اهل کشور صربستان، علاوه بر وارد کردن نام دیان کولوسفسکی به معامله با فیورنتینا، 35 میلیون یورو پول نقد نیز به ویولا پرداخت کند تا با درنظر گرفتن ارزش 35 میلیون یورویی وینگر سوئدی، ارزش این پیشنهاد به 70 میلیون یورو برسد.

اگرچه وینچنتزو ایتالیانو، سرمربی فیورنتینا به کولوسفسکی علاقه زیادی دارد، اما ویولا معتقد نیست که این بازیکن 21 ساله 35 میلیون یورو ارزش دارد. از طرف دیگر یووه نیز معتقد است ارزش 70 میلیون یورویی ولاهوویچ که فقط تا انتهای فصل آینده قرارداد دارد، بیش از حد است. اگر فیورنتینا حاضر به مذاکره جدی تر باشد، بانوی پیر اجازه از دست رفتن این فرصت را نخواهد داد.

ولاهوویچ اولویتی برای آرسنال نیز به حساب می آید، اما نمایندگان این مهاجم 21 ساله روشن ساخته اند که انتخاب اول او یوونتوس است. همه چیز در مراحل ابتدایی قرار دارد اما یووه می خواهد سرعت را در دستور کار قرار دهد و حتی شایعاتی مبنی بر ملاقات فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی بیانکونری و دارکو ریستیچ، مدیر برنامه ولاهوویچ نیز وجود دارد. گفته می شود این مهاجم 22 ساله از داشتن دستمزد سالانه 6 میلیون یورویی در یوونتوس که مطابق با سیاست باشگاه تورینی است، خوشحال خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.