چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

مورینیو در مورد حضور در اورتون: به رم قول داده ام؛ نمی خواهم تیمم را عوض کنم

مورینیو در مورد حضور در اورتون: به رم قول داده ام؛ نمی خواهم تیمم را عوض کنم

آقای خاص می گوید به باشگاه رم قول پروژه ای سه ساله داده است و نمی خواهد در حال حاضر تیمش را عوض کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، باشگاه اورتون هفته گذشته رافائل بنیتس مربی اسپانیایی خود را به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار کرد و در حالی که دانکن فرگوسن تا زمان انتخاب سرمربی جدید به عنوان موقت هدایت این تیم را بر عهده دارد، سران تیم آبی پوش بندر لیورپول به دنبال پیدا کردن یک مربی جدید هستند.

در روزهای اخیر شایعات فراوانی در مورد علاقه تافی ها به برگرداندن آقای خاص به لیگ برتر انگلیس شنیده می شد اما ژوزه مورینیو که در ابتدای فصل به لیگ ایتالیا و به رم آمده است، می گوید در حال حاضر تمایلی به تغییر تیمش ندارد. او در این باره گفت:

در مورد احساس و تعصب و خوشحال بودن به خاطر حضور در رم باید بگویم نمره ای که می دهم 11 از 10 است. واقعا در این باشگاه خوشحالم و حس می کنم سران باشگاه به من اعتماد دارند. نمی توانم از این خوشحال تر باشم. در زمینه فوتبالی هم تلاش برای قرار گرفتن در رده چهارم تا هشتم قطعا چیزی نیست که من بخواهم اما در حال حاضر در پروژه ای متفاوت هستم و فصل بعد قطعا بهتر خواهیم شد. انکار نمی کنم که در نیم فصل اول واقعا ناراحت بودم چون عملکردهای بسیار بدی داشتیم. با این حال همان طور که گفتم فعلا تمایلی به تغییر تیمم و رفتن از رم ندارم. به رم برای پروژه ای به مدت سه سال قول داده ام و قبل از پایان سه سال این باشگاه را ترک نمی کنم. فکر می کنم این پروژه کاملا مناسب من است.
با این حساب به نظر می رسد سران اورتون باید به دنبال مربی دیگری برای باشگاه خود باشند. از وین رونی و فرانک لمپارد به عنوان گزینه های احتمالی این باشگاه نام برده می شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.