چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

فکری: اگر فکر می کردم نفت سقوط می کند، به مسجدسلیمان نمی‌ آمدم

فکری: اگر فکر می کردم نفت سقوط می کند، به مسجدسلیمان نمی‌ آمدم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: اگر به این تیم اعتقاد نداشتم و فکر می‌کردم سقوط می‌کند به اینجا نمی‌آمدم.

به گزارش ایران ورزشی، محمود فکری در گفت‌وگو با فارس، در مورد بازگشت به نفت مسجدسلیمان و قبول مسئولیت سرمربیگری این تیم اظهار داشت:

بسیار خوشحالم که مجدد در خدمت تیم نفت مسجدسلیمان هستم. این تیم را چندین سال است می‌شناسم و با همه فضاهایش آشنایی کامل دارم. شناخت خوبی هم از تیم امسال دارم. تیم خوبیست ولی مشکلاتی بوده که نتوانسته نتیجه دلخواه بگیرد. این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد که می‌توان به آن‌ها اعتماد کرد. می‌توانیم در ادامه مسیر نتایج بهتری بگیریم تا در جدول جایگاه بهتری پیدا کنیم.
وی تصریح کرد:

مطمئنا اگر به این تیم اعتقاد نداشتم و فکر می‌کردم سقوط می‌کند به اینجا نمی‌آمدم. این حس را به بچه‌ها هم منتقل کردم که کاملا به آن‌ها اعتقاد دارم. فوتبال یک کار گروهی است. امیدوارم با کمک هم و تلاش بیشتر بازی به بازی نتایج بهتری بگیریم و در جدول صعود کنیم. مشکلات و قوانینی سر راه تیم های نفتی وجود دارد. امیدواریم این قوانین برداشته شوند. کمک بیشتری شود تا انتقال بودجه راحت تر انجام شود و تیم بتواند مشکلاتش را بهتر حل کند.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در خصوص رابطه با مدیریت جدید باشگاه عنوان کرد:

با هدایت یزدی مدیرعامل جدید باشگاه از قبل همکاری داشتیم. سال اولی که اینجا آمدم مدیریت باشگاه با او بود. سالی هم که صعود کردیم در کنار هم بودیم. شناخت کافی و کامل از هم داریم. از مسئولین شهری و مردم شهر هم شناخت دارم و تمام پتانسیل این شهر را می شناسم.
وی افزود:

اعتقاد دارم می‌توانم به این شهر و مردم آن کمک کنم. این تیم و مردم را از صمیم قلب دوست دارم. شاید برخی تبلیغات و اتفاقاتی که رخ داد، شکل و ظاهر این تیم را خشن و بد جلوه داد اما مردمان خوش قلب، مهربانی، بسیار پاک و دوست داشتنی در این شهر هستند. امیدوارم همه مردم، مسئولین بازیکنان، کادرفنی و بقیه دوستان دست به دست هم بدهیم و با کمک هم بتوانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.