سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

توماس توخل: اخیرا دو بار تاتنهام را شکست داده ایم و برای سومین پیروزی تلاش می کنیم

توماس توخل: اخیرا دو بار تاتنهام را شکست داده ایم و برای سومین پیروزی تلاش می کنیم

سرمربی چلسی از مصاف حساس تیمش مقابل تاتنهام می گوید.

به گزارش ایران وررزشی و به نقل از فوتبال لندن، تیم های چلسی و تاتنهام در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس، روز یکشنبه مقابل هم صف آرایی می کنند. توماس توخل، سرمربی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد و در مورد جدال حساس تیمش با حریف همشهری صحبت کرد.

ما برای ریس جیمز یک برنامه مشخص داریم، اما آن را به صورت عمومی اعلام نمی‌کنیم، چون در غیر این صورت فقط در مورد زمان‌ بازگشت از ما سوال می شود.  او دوباره در زمین چمن تمرین می کند و این خبر خوبی است. ریس اما هنوز درگیر تمرینات انفرادی است و خیلی با بازگشت به میادین فاصله دارد.  چالوبا به تمرینات گروهی بازگشته است اما هنوز زود است که در ترکیب قرار بگیرد.

بنابراین در واقع هیچ کدام از مصدومان ما برنمی گردند و این همان تیم قبل است.  تصمیم گرفتیم دو روز به بچه ها مرخصی بدهیم اما خب این دو روز قرار نیست مشکل خاصی را حل کند. کریستنسن هنوز از ویروس کرونا رهایی نیافته، انتظار داریم هفته بعد به تمرینات برگردد.
دیدار با تاتنهام و 4 بازی کمتر آنها؟ بازی بزرگی است.  می توانیم محاسبات خودمان را انجام دهیم اما عجیب است که دو تیم در یک منطقه از جدول رقابت می کنند و این تعداد اختلاف شمار بازی دارند.  این مسئله می تواند به شما تلقین کند که از حریفتان فاصله زیادی دارید و در صورتی که اصلا این گونه نیست، باید اطمینان حاصل کنیم که می توانیم جایگاهمان را نگه داریم.  بهترین شانس در این مسیر، پیروزی در بازی رو در رو مقابل حریف مستقیم است؛ در دربی لندن. یک رقابت بزرگ در پیش داریم، در طی یک برهه زمانی کوتاه، باید برای سومین مرتبه مقابل تاتنهام قرار بگیریم؛ این یعنی هم ما از آنها شناخت داریم و هم آنها از ما . و همه چیز واضح است. دو بار تاتنهام را (در لیگ کاپ) شکست دادیم و تمام تلاشمان را می کنیم که برای سومین مرتبه این کار را انجام دهیم.
توی چشم بودن لوکاکو پس از هر بازی بی انصافی است؟ بله، اما به واقعیت خوش آمدید! وضعیت همین است ما در کانون توجه قرار داریم، همه ما مورد قضاوت قرار می گیریم و این وضعیت روزمره است. اگر بازیکن تعیین کننده ای هستید، و اوضاع خیلی خوب پیش می رود، مردم در مورد شما صحبت می کنند. اگر نه، همان مردم از شما بد می گویند. این بخشی از فوتبال است، چه برایتان خوشایند باشد و چه نباشد. حرف دیگری نیست.
وضعیت عثمان دمبله؟  او وقتی که روی فرم است، بازیکن فوق العاده ای به حساب می آید. من بسیار خوش شانس بودم که در دوران حضورم در دورتموند، سرمربی اش بودم. البته که فقط یک سال بود و به نظرم باید بیشتر از اینها طول می کشید. من باید می رفتم و او هم تصمیم گرفت برود.  این گونه هم نیست که همیشه با هم در تماس باشیم. ازمانی که در پاریس بودم و او به تیم ملی دعوت شد، با هم ملاقات کردیم.  عثمان وضعیت خاصی دارد، نمی دانم چرا و جزئیات آن چه هستند. بهتر است در مورد این موضوع صحبت نکنم.
کونته گفته که سطح چلسی با تاتنهام متفاوت است؟  باید از خودش بپرسید. سه نتیجه بازی آخر که اینگونه بود. ما باید مطمئن شویم که باز هم این اختلاف سطح مشاهده خواهد شد. البته نباید با این صحبت ها در مورد آخرین دیدارها و جاه طلبی آنها سردرگم شویم.  کونته تیمش را برای پیروزی و شکست دادن ما آماده می کند، این قطعی است. به همین دلیل صحبت هایش در مورد بازی گذشته برای ما اهمیتی ندارد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.