جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

زهره کودایی: استقلال یا پرسپولیس؟ هیچ کدام؛ فقط تیم های خوزستانی

زهره کودایی: استقلال یا پرسپولیس؟ هیچ کدام؛ فقط تیم های خوزستانی

گلر تیم ملی فوتبال زنان ایران طرفدار تیم های خوزستانی است.

به گزارش ایران ورزشی؛ کودایی گفت:

حضور ما در این مرحله یک اتفاق تاریخی بود. همانطور که می دانید، تیم ملی هند 14 بازی داشته است. خودشان را خیلی خوب آماده کرده اند. شرایط در جام ملت ها سخت است و تیم ها با آمادگی بالا می آیند تا نتیجه بگیرند. ما هم اصلا بازی دوستانه نداشتیم. هر مسابقاتی نیز در اولین بازی سخت است. اما بچه ها تلاش کردند و جنگیدند. کادرفنی هم بچه ها را آماده کرد تا نتیجه بگیریم. بالاخره خواست خدا بوده است و ما تمام تلاش مان را کردیم. تیم هند هم واقعا تیم دونده و خوبی بود. خدا را شکر توانستیم که مساوی را بگیریم. تلاش خود را می کنیم که ان شالله بتوانیم با بهترین نتایج مسابقات را تمام کنیم.
وی در ادامه درخصوص عملکرد خوبش در بازی با هند گفت:

جا دارد از کل بچه های تیم و کادرفنی تشکر کنم. من کاری نکردم جز انجام وظیفه. وظیفه دارم که از توانایی فنی خودم استفاده کنم.  اول خواست خدا بوده است که توانستم بهترین بازیکن زمین باشم.

وی درخصوص بازی بعدی ایران برابر چین گفت:

  تیم چین بسیار حرفه ای است. یکی از حرفه ای ترین تیم هایی است که الان در جام ملت ها بازی می کند. باید بجنگیم و بیشتر از بازی قبل تلاش کنیم. اما با جسارتی که از بچه ها سراغ دارم، می رویم تا نتیجه بگیریم.
وی درخصوص الگوی دروازه بانی اش گفت:

نویر را خیلی دوست دارم و آن هم به خاطر بازی با پای فوق العاده اش است. آندره اونانا، گلر آژاکس را هم دوست دارم. خیلی شجاع است. مرا یاد کارلوس کامنی می اندازد.
از دیروز بعد از بازی خیلی از چهره ها و مردم ایران به من لطف داشتند. جا دارد همینجا یک تشکر ویژه از همه عزیزان داشته باشم. امیدوارم که با نتایجی که می گیریم دل همه مردم ایران را شاد کنیم.
وی در پاسخ به اینکه استقلالی است یا پرسپولیس گفت:

هیچ کدام. طرفدار تیم های خوزستانی هستم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.