چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

من منجی تیمم نبودم

آذرباد: چاره‌ای جز شکست سپاهان نداریم

آذرباد: چاره‌ای جز شکست سپاهان نداریم
امیرمحمد قراگزلو
امیرمحمد قراگزلو خبرنگار

محسن آذرباد کاپیتان تیم مس رفسنجان در لیگ و جام حذفی چهره خوبی از خود به نمایش گذاشته و به همین دلیل این بازیکن که با گل خودش در وقت‌های اضافه حکم صعود مس را به مرحله بعدی فراهم ساخت در آستانه بازی بسیار حساس خانگی‌شان مقابل سپاهان پاسخگوی سؤالات ما شد.

ایران ورزشی - محسن آذرباد کاپیتان تیم مس رفسنجان در لیگ و جام حذفی چهره خوبی از خود به نمایش گذاشته و به همین دلیل این بازیکن که با گل خودش در وقت‌های اضافه حکم صعود مس را به مرحله بعدی فراهم ساخت در آستانه بازی بسیار حساس خانگی‌شان مقابل سپاهان پاسخگوی سؤالات ما شد.

گل بسیار مهمی مقابل پدیده در جام حذفی به ثمر رساندی. درباره این موضوع صحبت می‌کنی؟
نمی‌توان گفت که من ناجی تیمم شدم چون گلی که زدم حاصل کار تیمی بود و در واقع فقط قرعه گلزنی به‌نام من افتاد. خدا را هزار مرتبه شکر که موفق شدیم تا از سد حریف بگذریم و تیم شهرخودرویی را که واقعاً از زمان حضور سیدعباسی مربی این تیم متحول شده را شکست دهیم و به دور بعد صعود کنیم.
گلزنی با بازوبند کاپیتانی چه حسی دارد؟
بازیکن با همه وجود باید با تعهد کامل برای تیمش تلاش کند اما همان‌طور که گفتید حتماً گلزنی با بازوبند کاپیتانی حس خیلی خوبی دارد.
آیا جام حذفی را جدی گرفته‌اید؟
حتماً همین طور است. نگاه جدی به جام حذفی داریم و روی  این جام خیلی حساب کرده‌ایم. اصلاً چرا باید جام حذفی را جدی نگیریم چون به هر حال این جام فرصت عالی و میانبری برای رسیدن سهمیه آسیاست. برای مرحله بعد هم تمام تلاشمان را برای موفقیت انجام می‌دهیم هر چند که قهرمانی و موفقیت در جام حذفی بستگی به قرعه و بعضی از موارد دیگر هم دارد که امیدوارم همگی به سود تیم ما رقم بخورد.
در رابطه با بازی حساس‌تان مقابل سپاهان چه صحبتی داری؟
سپاهان تیم خوب و قابل احترامی است و ما با تمام وجود در خانه به مصاف این تیم می‌رویم که هم بازی خیلی خوب و قابل قبولی را ارائه دهیم و هم اینکه با کسب سه امتیاز، شکست دور رفت‌مان در اصفهان مقابل سپاهان را جبران کنیم.
به نظر می‌رسد که با توجه به نتایج ضعیف سپاهان کار خیلی سختی را مقابل این تیم ندارید؟
ما به نتایج چند بازی اخیر سپاهان کاری نداریم و به آن توجه نمی‌کنیم. سپاهان تیم بزرگ و قابل احترامی است که می‌تواند برای هر تیمی مشکل‌ساز شود اما با وجود همه این موارد ما در خانه باید از سد سپاهان بگذریم و وظیفه خودمان را به نحو احسن انجام دهیم.
در فاز گلزنی و در زمان هجوم‌ها به نظر به‌عنوان هافبک کاذب کار می‌کنی؟
بله یک جورهایی با وجود بازی در پست هافبک دفاعی در زمان حمله به عناصر هجومی تیم اضافه می‌شوم و به‌عنوان مهاجم کاذب بازی می‌کنم. نقشی که در سه چهار بازی اخیرمان به نوعی به شکل پررنگی وجود داشته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.