پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

بازگشت جهان مقابل چلسی

جهانبخش و آغاز امیدوارکننده یک مبارزه

جهانبخش و آغاز امیدوارکننده یک مبارزه

بازی علیرضا جهانبخش برابر چلسی به طور حتم خبر خوشحال‌کننده‌ای برای سرمربی تیم ملی خواهد بود، بخصوص که بازی برای برایتون این بار موجب حضور دوباره علیرضا در ترکیب ثابت تیم ملی خواهد شد.

بازگشت جهانبخش مقابل چلسی

در هفته نخست فصل 2021-2020 لیگ برتر انگلیس، تیم برایتون که مثل دو سال اخیر از علیرضا جهانبخش روی نیمکت ذخیره‌ها بهره می‌برد، در استادیوم فالمر از چلسی میزبانی کرد. علیرضا جهانبخش که در هفته بیست و یکم فصل گذشته حضور تعویضی در ترکیب برایتون مقابل چلسی داشت و گل تساوی تیمش را در دقایق پایانی روی یک ضربه قیچی برگردان تماشایی به ثمر رساند، این بار هم در ابتدای مسابقه جزو نفرات ذخیره حضور داشت و امیدوار به بازی در نیمه دوم بود. علیرضا جهانبخش به بهانه نیمکت‌نشینی در برایتون و تصمیم عجیب مارک ویلموتس در بازی‌های آخر تیم ملی حاضر نبود.  بازی‌هایی که با شکست تلخ برابر عراق و بحرین همراه بود. اسکوچیچ البته چند وقت پیش در دیدار با علیرضا در جزیره بریتانیا صراحتاً به او گفت روی او در اردوی تیم ملی و بازی‌های پیش رو حساب ویژه‌ای باز کرده است. بازی‌هایی که به بهانه صعود تیم ملی باید با بردهای متوالی ایران همراه باشد و البته که علیرضا برای اجرایی کردن این هدف می‌تواند یکی از یازده بازیکن موثر اسکوچیچ باشد. علیرضا جهانبخش جدا از تجربه صعود همراه تیم ملی به جام جهانی و به رغم بازی در پست وینگر بازیکن چارچوب‌شناسی است و نشان داده خوب هم گل می‌زند.

نکته جالب توجه در مورد جهانبخش اینکه در ماه‌های اخیر تیم‌های هلندی برای جذب علیرضا تلاش فراوانی داشتند اما او اعلام کرد دوست دارد در برایتون بماند و برای دستیابی به جایگاهش در این تیم بحنگد و گویی رفته رفته او در حال نزدیک شدن به این هدف است. علیرضا جهانبخش در بازی برایتون برابر چلسی که با شکست سه بر یک برایتون همراه بود از دقیقه 79 وارد میدان شد و این یعنی در حال نزدیک شدن به تفکرات سرمربی است و با همین روند بعید نیست در هفته‌های بعدی به عنوان یکی از یازده بازیکن اصلی برایتون وارد زمین شود. بازی علیرضا جهانبخش برابر چلسی به طور حتم خبر خوشحال‌کننده‌ای برای سرمربی تیم ملی خواهد بود، بخصوص که بازی برای برایتون این بار موجب حضور دوباره علیرضا در ترکیب ثابت تیم ملی خواهد شد. بازی علیرضا برای برایتون مقابل چلسی به این معنی هم هست که بازیکن نیمکت‌نشین در صورت تلاش و مبارزه می‌تواند جایگاهش را پس بگیرد و دوباره به بازیکنی موثر در ترکیب تیمش تبدیل شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.