دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

تمرکزم روی موفقیت با صنعت نفت است

بزرگ: به دنبال جبران باخت دور رفت هستیم

بزرگ: به دنبال جبران باخت دور رفت هستیم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

شروین بزرگ مهاجم رشتی صنعت نفت با زدن گل‌های زیبا و خاصش توجه فوتبال‌دوستان را به خودش معطوف کرده و به همین دلیل پس از برگشتن بازیکنان صنعت نفت به تمرین و عزم جزم‌شان برای رقم زدن نتایج خوب با مهاجم بلندبالای صنعت نفت به گفت‌و‌گو پرداختیم.

ایران ورزشی - شروین بزرگ مهاجم رشتی صنعت نفت با زدن گل‌های زیبا و خاصش توجه فوتبال‌دوستان را به خودش معطوف کرده و به همین دلیل پس از برگشتن بازیکنان صنعت نفت به تمرین و عزم جزم‌شان برای رقم زدن نتایج خوب با مهاجم بلندبالای صنعت نفت  به گفت‌و‌گو پرداختیم.

اعتصاب‌تان شکسته شد و بازیکنان تمریناتشان را آغاز کرده‌اند؟
بله مسئولان بالاخره بعد از یک نیم فصل ده درصد به حساب بازیکنان واریز کرده‌اند و قول دادند که بزودی 20 درصد دیگر از مطالباتمان را هم واریز کنند به همین دلیل از روز سه‌شنبه در آبادان به شکل منظم تمرین کرده‌ایم و شرایط خوبی داریم.
اما جام حذفی را از دست دادید و حذف شدید!
من فکر می‌کنم بازیکنان در لیگ و یک بازی جام حذفی که در مجموع 16 بازی می‌شد حسن نیت خودشان را نشان دادند و با تمام وجود در شرایطی که به‌شدت به لحاظ مالی و به تبع آن روحی و  روانی تحت فشار بودند بازی کردند اما وقتی به درخواست و حرف‌های ما که خیلی هم تکرار شده بود اهمیتی داده نشد تصمیم گرفتیم در جام حذفی شرکت نکنیم چون چاره‌ای جز این کار نداشتیم.  با وجود این تیم امیدمان در این جام شرکت کرد اما به هر حال در جام حذفی بازنده شد.
با ذوب آهنی بازی دارید که دور رفت در شروع فصل در آبادان به این تیم باخته بودید.
در بازی رفت در حالی به مصاف ذوب‌آهن رفتیم که تمریناتمان را دیر شروع کرده بودیم. به همین دلیل آماده نبودیم و گل بدی هم دریافت کردیم اما حالا شرایط‌مان خیلی نسبت به بازی دور رفت‌مان مقابل ذوب‌آهن فرق می‌کند. به همین دلیل با انگیزه بالا و به قصد جبران بازی دور رفت به مصاف تیم اصفهانی می‌رویم.
برای ارتفاع ورزشگاه فولاد شهر که به لحاظ تنفسی تیم‌ها در آنجا دچار مشکل می‌شوند چه فکری کرده‌اید؟
فکر این موضوع را کرده‌ایم به همین دلیل دو سه روز زودتر در فولادشهر حضور یافته‌ایم تا در آنجا که خیلی ارتفاع دارد به لحاظ تنفسی برای بازی دچار مشکل نشویم.
دو سه پیشنهاد خوب هم ‌داری. به آنها فکر نمی‌کنی؟
همه تمرکزم روی موفقیت صنعت نفت است و حتماً دوباره با ارائه بازی‌های قدرتمند تلاش خواهم کرد تا برای تیمم بیش از پیش مؤثر واقع شوم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.