چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

رودیگر: خانواده ام در لندن حس خوبی دارند؛ شرایط قراردادم تمرکزم را بر هم نمی زند

رودیگر: خانواده ام در لندن حس خوبی دارند؛ شرایط قراردادم تمرکزم را بر هم نمی زند

مدافع آلمانی چلسی می گوید شرایط قراردادش تمرکزش را بر هم نمی زند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، قرارداد آنتونیو رودیگر در پایان فصل جاری به پایان می رسد و این بازیکن می تواند آزادانه با تیم های خواهانش مذاکره کرده و پیش قرارداد امضا کند. چندین باشگاه بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید و بایرن مونیخ شرایط این بازیکن را به شدت زیر نظر دارند اما این بازیکن می گوید عجله ای برای امضای پیش قرارداد با باشگاهی جدید ندارد. او در مورد شرایط قراردادش به اسکای گفت:

مثل همیشه کاملا به تیمم متعهدم. مذاکراتی بین نمایندگان من و باشگاه وجود دارد و این تمام چیزی است که باید بدانید.
مدافع آلمانی در مورد عوامل تعیین کننده در مورد قدم بعدی اش در دوران حرفه ای خود گفت:

باید به حرف همسرتان فکر کنید. باید به فکر خانواده تان باشید. فرزندان من در لندن به دنیا آمدند و همین مساله گویای این است که خانواده ام اینجا حس خوبی دارند. تصمیم گیری در مورد سایر مسائل به بقیه ارتباط دارد و باید دید اینجا می مانیم یا نه. 

رودیگر می گوید مشکلی با تمرکز روی انجام وظایفش در چلسی ندارد:

بله. این کار برایم راحت است. فقط حرف نمی زنم. کاملا به تیم متعهدم. فکر می کنم همیشه این را نشان داده ام. روزهای بدتر از این هم داشته ام پس به همین خاطر کنار آمدن با این شرایط برایم آسان است. تمرکزم روی اتفاقاتی است که اینجا و در زمین می افتد. به افراد حاضر در این باشگاه خیلی مدیونم: مربی، هم تیمی هایم و خانواده ام. به همین خاطر است که تمرکزم روی مسائل مهم است. بقیه مسائل گمانه زنی است و چیزی در مورد آن نمی توانم بگویم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.