چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

توخل: اگر همه بازیکنان ما واکسینه نشوند، عواقب سنگینی در انتظارمان خواهد بود

توخل: اگر همه بازیکنان ما واکسینه نشوند، عواقب سنگینی در انتظارمان خواهد بود

توماس توخل می‌داند که واکسن نزدن تمام بازیکنان چلسی می‌تواند در ماه آینده برای تیمش مشکل ساز شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تلگراف، چلسی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف لیل فرانسه برود و آن‌ها اواخر ماه اسفند در استادیوم پیر مائوری مهمان خواهند بود. طبق قوانین کشور فرانسه، افرادی که به صورت کامل واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند، مجاز نیستند وارد استادیوم‌های ورزشی شوند.

این موضوعی است که توماس توخل، سرمربی چلسی را نگران کرده است چرا که برخی از مهم‌ترین بازیکنان این تیم حاضر به تزریق واکسن کرونا نشده‌اند. سرمربی آلمانی آبی‌های لندن در این باره نگرانی‌اش را ابراز کرد:

اگر برخی از بازیکنان ما به واسطه تزریق نکردن واکسن کرونا نتوانند به فرانسه سفر کنند، عواقب سنگینی در انتظارمان خواهد بود. استفاده نکردن از برخی از مهره‌های کلیدی در فرانسه، می‌تواند برای ما دردسرساز شود. در مقطع کنونی، همه بازیکنان ما واکسن دریافت نکرده‌اند و هر کس که واکسن نزند، تبعاتش را خواهد دید. نمی‌دانم واکسن نزدن بازیکنان کار درستی است یا نه، مطمئن نیستم. من فقط می‌توانم به جای خودم تصمیم بگیرم.
فرانسه چند روز پیش برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا، قانونی وضع کرده که طی آن تمام افراد اعم از ورزشکار حرفه‌ای و تماشاگر برای ورود به استادیوم‌های ورزشی باید واکسن زده باشند. یوفا نیز به قوانین هر کشور احترام می‌گذارد. این قانون برای بازی رئال مادرید و پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس برقرار است اما رئال مادرید نگرانی چندانی ندارد. 97% بازیکنان شاغل در لالیگا واکسن زده‌اند اما این در حالی است که رقم واکسینه شده‌ها در لیگ برتر انگلیس، 80% است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.