چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

دوشان ولاهوویچ آماده قبول پیشنهاد یوونتوس

دوشان ولاهوویچ آماده قبول پیشنهاد یوونتوس

یوونتوس برای جذب دوشان ولاهوویچ، گلزن صرب فیورنتینا جدی است؛ بیانکونری می‌خواهد خیلی سریع برای جلوگیری از بروز رقابت برای جذب این مهاجم 21 ساله، کار این انتقال را تمام کند.

به گزارش ایران ورزشی؛  گاتزتا دلو اسپورت، یوونتوس برای توافق شخصی با دوشان ولاهوویچ، دست‌مزد قابل توجهی را برای او در نظر گرفته است. پیشنهاد یوونتوس، دست‌مزد سالانه 7 میلیون یورو به علاوه پاداش است. دوشان ولاهوویچ که هم‌اکنون سالانه 800 هزار یورو از ویولا دست‌مزد می‌گیرد، فورا با پیشنهاد بیانکونری موافقت خواهد کرد و به یکی از پردرآمدترین فوتبالیست‌های سری آ تبدیل خواهد شد. یوونتوس برای جذب ولاهوویچ، مبلغ 35 میلیون یورو به علاوه دیان کولوسفسکی را به فیورنتینا پیشنهاد کرده اما مدیر ورزشی این تیم، رسما مذاکره با بانوی پیر را تکذیب کرده است.

هنوز توافق شخصی کامل میان یوونتوس و دوشان ولاهوویچ حاصل نشده است چرا که مدیر برنامه بازیکن دست‌مزد سالانه 8 میلیون یورویی برای موکلش طلب کرده است. با توجه به قرارداد ولاهوویچ با فیورنتینا تا سال 2023، دست این باشگاه در این انتقال چندان باز نیست و نمایندگان بازیکن مایل هستند در پایان فصل تصمیم‌گیری کنند اما تورینی‌ها مایل هستند تا هفته آینده کار انتقال را تمام کنند. یوونتوس برای توافق شخصی با ولاهوویچ خوش‌بین است اما نگران است که سر و کله مشتریان ثروت‌مند پیدا نشود. این دلیلی است که آن‌ها برای خرید فوری این مهاجم صرب اصرار دارند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.