چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

رافائل لیائو در مورد مقایسه با آنری: می خواهم خودم باشم؛ قهرمانی در سری آ هدف ما است

رافائل لیائو در مورد مقایسه با آنری: می خواهم خودم باشم؛ قهرمانی در سری آ هدف ما است

رافائل لیائو می گوید قهرمانی در لیگ ایتالیا هدف امسال او و هم تیمی هایش است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، رافائل لیائو، مهاجم جوان باشگاه میلان از زمان حضورش در روسونری پیشرفت خوبی داشته و تبدیل به بازیکنی متفاوت شده است. او به قدری خوب بازی کرده است که پیولی او را تیری آنری تشبیه کرده است. با این وجود لیائو می گوید از چنین مقایسه ای خوشحال نیست و دوست دارد خودش باشد. او در این باره به گاتزتا گفت:

بابت این مقایسه از پیولی تشکر می کنم. داریم در مورد یک قهرمان بزرگ صحبت می کنیم اما می خواهم رافا باشم. می خواهم راه خودم را بروم. در مورد این که چه کسی الهام بخش من بود باید بگویم که ام باپه و نیمار. در میلان هم کاکا را خیلی ستایش می کردم.
لیائو در موردشانس فتح اسکودتو می گوید:

  نسبت به سال گذشته قدرتمند و باتجربه تر هستیم. قهرمانی در سری آ هدف ما است. بسیار جوان هستم اما در زمین مسابقه حس یک بزرگسال را دارم و این در مورد هم تیمی هایم نیز صدق می کند. پیولی دائما به ما می گوید جوان بودن شما فقط روی شناسنامه است.

او در مورد حضور پائولو مالدینی در میلان نیز افزود:

وقتی بچه بودم بازی های او را از تلویزیون می دیدم. او یک اسطوره است و حالا به من نکاتی را برای بهتر شدن گوشزد می کند. حس می کنم خیلی خوش شانس هستم. 
مهاجم جوان در مورد تمدید قراردادش با روسونری نیز گفت:

هنوز دو سال از قرارداد فعلی ام باقی مانده که زمان کمی نیست. باید منتظر ماند و دید چه می شود. هنوز صحبت در این مورد خیلی زود است. مطمئنم از بودن در اینجا خوشحال خواهم بود.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.