سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

مس 3 - سپاهان 1؛ سپاهان ویرانگرتوسط منشا و آذرباد ویرانه شد

مس 3 - سپاهان 1؛ سپاهان ویرانگرتوسط منشا و آذرباد ویرانه شد

مس رفسنجان پس از گل ثانیه‌های ابتدایی مغانلو یک کامبک فوق العاده زد و سپاهان را با دست خالی راهی اصفهان کرد تا اختلافش با بالای جدول کمتر شود.

به گزارش ایران ورزشی؛ مس رفسنجان در هفته شانزدهم لیگ برتر میزبان سپاهان بود که این بازی زیبا 4 گل داشت و در نهایت تیم میزبان برنده بازی شد

بازی مس رفسنجان و سپاهان طوفانی آغاز شد و درست پس از سوت شروع بازی توسط داور توپ‌گیری سپاهانی‌ها و اشتباه حسن جعفری سبب شد شهریار مغانلو در ثانیه ۱۳ دروازه میزبان را باز کند و نارنجی‌پوشان را در شوک فرو ببرد. مسی‌ها پس از دریافت گل خیلی زود به بازی برگشتند و توانستند بر بازی مسلط شوند. پاس بلند فائزالرشیدی در دقیقه ۱۹ منشا را در موقعیت گلزنی قرارداد و ولسیانی نیز نتوانست توپ را دور کند تا بازی به تساوی کشیده شود. هفده دقیقه بعد کامبک مس کامل شد؛ داور پس از سرنگون شدن نصیری در محوطه سپاهان نقطه پنالتی را نشان داد و گادوین منشا مثل همیشه پشت این ضربه ایستاد و تیمش را از سپاهان پیش انداخت. در ادامه نیمه نیز زردپوشان تلاش زیادی کردند که بازنده راهی رختکن نشوند اما توپ‌های آنها به گل تبدیل نشد.
مس رفسنجان 0 - سپاهان 1(دقیقه 1: شهریار مغانلو): سپاهان کار را با پرس در همان ثانیه اول شروع کرد و پاس رو به عقب مدافع مس به دروازه‌بان را شهریار مغانلو با فرصت طلبی درون دروازه قرار داد. این گل ثانیه سیزده مغانلو سریع‌ترین گل این فصل لیگ برتر بود.
 
مس رفسنجان 1 - سپاهان 1( دقیقه 19: گادوین منشا): پاس بلند برای گادوین منشا توسط فائز الرشیدی از محوطه جریمه ارسال شد و در شرایطی که ولسیانی می‌توانست توپ را کنترل کند با یک لحظه غفلت این اجازه را به گادوین منشا داد که به زیبایی دروازه نت را باز کرده و کار را به تساوی بکشاند.
 
مس رفسنجان 2 - سپاهان 1(دقیقه 36: گادوین منشا): پنالتی‌ای که مجید نصیری از مدافعان سپاهان گرفته بود را گادوین منشا خیلی مسلط به گل تبدیل کرد. منشا که پنالتی‌زن اول لیگ است طبق معمول با یک مکث ضربه‌اش را زد و برخلاف پرش نت توپ را در گوشه دروازه سپاهان جای داد.
 
مس رفسنجان 3 - سپاهان 1(دقیقه 82: محسن آذرباد): حرکت از سمت چپ مس از سمت چپ سبب شد فراز امامعلی با سماجت از بازیکن حریف بگذرد و پاس خوبی برای آذرباد ارسال کند. آذرباد کاپیتان مس نیز این فرصت را از دست نداد و با یک شوت محکم و سرضرب تیر خلاص را به زردپوشان زد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.