چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

واردات ابزار تراش

واردات ابزار تراش

ابزار تراش به مجموعه ابزاری گفته میشود که برای تراش انواع اجسام و قطعات با آلیاژ های مختلف از جمله انواع فلزات و انواع چوب و سایر مورد استفاده قرار میگیرد . در صنعت تراشکاری و صنعت قالب سازی و مخصوصا صنعت قطعه سازی ابزار تراش و ابزار سی ان سی از اهمیت بالایی برخوردار است . انتخواب برند مناسب و با کیفیت میتواند هم از لحاظ کیفیت تولید و هم از لحاظ هزینه نقش مهمی را ایفا کند . از برند و نام های خوشنام در صنعت تراش میتوان به برند های تاکیم ساش و هایپر کات و تانگلوی اشاره کرد که تنوانسته اند در بازار ایران سهم مناسبی را برای خود حاظ کنند .

واردات ابزار تراش با توجه به تحریم ایران و از آنجا که بیشتر این ابزار در صنایع مادر مورد استفاده قرار میگیرد ، با شرایط خاصی از کشور های گوناگون انجام میگردد . در این راستا شرمت تراش ابزار آلسا توانسته با واردات انواع ابزار تراش سی ان سی  سهم و نیاز واردات ابزار تراش را تامین کنند .

انواع ابزار آلات تراشکاری تراش

ابزار تراش یکی ازگسترده ترین دسته ابزارآلات به شمار میرود که میتوان به انواع مته و انواع هلدر تراشکاری و انواع اینسرت تراشکاری و انواع فرز انگشتی قالب سازی و انواع سه نظام و چهار نظام اشاره کرد . بورس این نوع از ابزار آلات واقع حسن آباد تهران میباشد . برای تامین انواع ابزار تراش میتوان به صورت حضوری و یا از طریق سایت های ابزار اقدام به خرید و استعلام قیمت انواع ابزار نمود .

با توجه به تنش های سایشی بالایی که ابزار آلات تراشکاری وارد می شود انتخاب متریال مناسب از مهمترین فاکتور های کیفی محسوب می شود. آشنایی با مقاومت های سایشی از قبیل سختی سطحی و تنسایل نیاز به دانش از علم مکانیک داشته و عملا برای کلیه کاربران ابزار آلات تراشکاری میسر نیست. از این رو یکی از ساده ترین راه های انتخاب محصولاتی با دوام بالا استفاده از برند های معتبر تولید کننده ابزار آلات تراشکاری و دنده زنی می باشد. از جمله بهترین برند های وارداتی ابزار آلات تراشکاری می توان به برند تکیم ساش Takimsas و تانگلوی Tungaloy اشاره نمود.

(طراحی و دیجیتال مارکتینگ نانو تجارت )

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.