چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

هفته پانزدهم لیگ یک ؛ امروز ساعت 14:00

سر و ته جدول مقابل هم!

سر و ته جدول مقابل هم!
عرشیا برزگر
عرشیا برزگر خبرنگار

بعد از یک وقفه یازده روزه به‌دلیل حضور چند تیم لیگ یکی در جام حذفی بازی‌های هفته پانزدهم در حالی از ساعت 14 سوت می‌خورد که در فاصله سه هفته به پایان نیم فصل رقابت در بالای جدول فوق‌العاده حساس شده است. ملوان انزلی که طی هفته‌های گذشته روند بسیار خوبی را در پیش گرفته میزبان تیم انتهای جدولی ماشین‌سازی است. مازیار زارع خیلی خوب می‌داند که دست‌کم گرفتن حریف تبریزی می‌تواند مشکلات زیادی را برایش ایجاد کند.

ایران ورزشی - بعد از یک وقفه یازده روزه به‌دلیل حضور چند تیم لیگ یکی در جام حذفی بازی‌های هفته پانزدهم در حالی از ساعت 14 سوت می‌خورد که در فاصله سه هفته به پایان نیم فصل رقابت در بالای جدول فوق‌العاده حساس شده است. ملوان انزلی که طی هفته‌های گذشته روند بسیار خوبی را در پیش گرفته میزبان تیم انتهای جدولی ماشین‌سازی است. مازیار زارع خیلی خوب می‌داند که دست‌کم گرفتن حریف تبریزی می‌تواند مشکلات زیادی را برایش ایجاد کند.
اما مس کرمان که سایه به سایه صدرنشین پیش می‌رود از شهرداری آستارا پذیرایی می‌کند که هفته گذشته اولین پیروزی‌اش را با پایان رأفت به دست آورد. البته شاگردان فرزاد حسین‌خانی هم می‌خواهند حداقل تا پایان نیم فصل در میان یکی از دو تیم صدر بمانند. خیبر خرم‌آباد هم که با پیروزی مقابل امیدهای صنعت نفت آبادان به جمع هشت تیم مرحله پایانی جام حذفی راه پیدا کرده به زمین قشقایی می‌رود. مهدی رجب‌زاده سرمربی این تیم هفته گذشته استعفا داد.
استقلال خوزستان که در آخرین بازی مغلوب مس کرمان شد برای جبران امتیاز از دست رفته میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود. پارسی‌ها با پیروزی مقابل ویستاتوربین شرایط بهتری را در جدول به دست آوردند. همین تیم تهرانی ویستاتوربین هم با مس شهربابک  روبه‌رو می‌شود. شاگردان وحید رضایی اگر برنده از زمین خارج شوند فاصله‌شان با مدعیان کمتر می‌شود اما اگر ببازند این فاصله به مراتب بیشتر هم خواهد شد.
رایکا بابل هم که هنوز نتوانسته با علی لطیفی طعم پیروزی را بچشد در خانه با خوشه طلایی ساوه بازی می‌کند. این سه امتیاز می‌تواند خیال رایکایی‌ها را حداقل تا پایان نیم فصل راحت کند.
به نظر می‌رسد تیم شهرداری همدان به ماندن در میانه‌های جدول راضی باشد. آنها در حالی با شمس‌آذر قزوین مصاف می‌دهند که فقط سه امتیاز از این تیم بیشتر دارند.
آرمان‌گهر هم که هفته گذشته تیم قزوینی را در خانه‌اش با نتیجه 3-1 شکست داد از سایپایی پذیرایی می‌کند که با پیروزی پرگل مقابل تیم انتهای جدولی ماشین‌سازی روحیه مضاعفی را به دست آوردند.
شاهین شهرداری‌بوشهر که شرایط بسیار سختی را در جدول دارد و از 14 بازی قبلی پنج امتیاز گرفته خیلی خوب می‌داند که برای روشن نگه داشتن امیدهایش باید سه امتیاز را به دست آورد. البته استقلال ملاثانی هم آمده تا باخت سنگین خانگی 3-0 مقابل ملوان را در بوشهر جبران کند.

هفته پانزدهم لیگ یک
یکشنبه 3 بهمن 1400- ساعت 14
استقلال خوزستان- پارس جنوبی جم
ویستاتوربین تهران- مس شهر بابک
قشقایی شیراز- خیبر خرم‌آباد
رایکا بابل- خوشه طلایی ساوه
شهرداری همدان- شمس آذر قزوین
آرمان گهر- سایپا
شاهین شهرداری‌بوشهر- استقلال ملاثانی
مس کرمان- شهرداری آستارا
ملوان- ماشین‌سازی‌تبریز

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.