دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

مهاجم صنعت نفت به درد پرسپولیس می‌خورد

فتح آبادی: انصاری‌فرد پاسخگوی شکایت رادوشوویچ باشد

فتح آبادی: انصاری‌فرد پاسخگوی شکایت رادوشوویچ باشد
امیرمحمد قراگزلو
امیرمحمد قراگزلو خبرنگار

غلام فتح آبادی مهاجم سرزن پیشین پرسپولیس، در رابطه با شرایط فنی تیم توضیحات جالبی در مصاحبه با روزنامه ایران ورزشی ارائه داد که می‌خوانید

ایران ورزشی - غلام فتح آبادی مهاجم سرزن پیشین پرسپولیس، در رابطه با شرایط فنی تیم توضیحات جالبی در مصاحبه با روزنامه ایران ورزشی ارائه داد که می‌خوانید:

بحث حضور بازیکنان سرزنی مانند شهریار مغانلو و شروین بزرگ در پرسپولیس مطرح است. به نظرتان این دو بازیکن می‌توانند مشکل خط حمله پرسپولیس را حل کنند؟
شهریار زمانی که در پرسپولیس بود، عملکرد خوبی داشت. بازیکنی که در زدن ضربات سر، تبحر بالایی دارد. او به‌دلیل مشکلات مالی، پرسپولیس را ترک کرد و به سپاهان پیوست. درست است که شهریار در تیم سپاهان مانند پرسپولیس ظاهر نشده اما در هر حال فکر می‌کنم سپاهان خیلی سخت به آزاد کردن این مهاجم رضایت بدهد.
در رابطه با حضور شروین بزرگ که شایعه حضورش در پرسپولیس وجود دارد، چه نظری دارید؟
شروین بزرگ مهاجم بلندقامتی است و ضربات سر را به خوبی میزند. او به زدن گل‌های ناگهانی و زیبا هم معروف است. این بازیکن شرایط فنی خوبی دارد اما به هر حال، حضور در پرسپولیس خصوصاً در نیم فصل دوم شرایط خاصی را می‌طلبد که بازیکن باید به لحاظ آمادگی بدنی و فنی، خیلی زود با دیگران تطبیق پیدا کند. به همین دلیل اگر بزرگ بتواند این موارد را به شرایط فنی خودش اضافه کند، حتماً در پرسپولیس موفق می‌شود. صنعت نفت هم مشکلات مالی فراوانی دارد؛ به همین دلیل فکر می‌کنم شاید زمینه حضور بزرگ و گرفتن رضایتنامه برایش راحت باشد.
بضاعت پرسپولیس را در خط میانی چگونه ارزیابی می‌کنید؟
نوراللهی هافبک تاثیرگذاری بود که پاس‌های خوبی را برای مهاجمان تیم فراهم میساخت اما او با در لیگ امارات حضور دارد و آنها هم به راحتی این بازیکن را آزاد نمی‌کنند.
پرسپولیس باید به داشته‌هایش در خط میانی بسنده کند. به همین دلیل، فکر می‌کنم با حضور بازیکنی مانند کمال کامیابی‌نیا که به شرایط خوبی رسیده، نیازی به حضور هافبک جدیدی نباشد.
در واقع شاید کمال مانند نوراللهی خیلی در زمینه ارسال پاس نتواند موثر باشد اما در پست هافبک دفاعی و اضافه شدن به خط حمله و گاهاً زدن ضربات نهایی، خوب کار می‌کند.
به عقیده شما، پرسپولیس با شکایت بوژیدار رادوشوویچ به مشکل نمی‌خورد؟
متأسفانه مدیرعامل وقت پرسپولیس یعنی آقای محمدحسن انصاری‌فرد با عقد قرارداد طولانی مدت با رادوشوویچ، زمینه شکایت او را فراهم ساخت.
حالا پرسپولیس باید رقم بسیار بالایی را بابت شکایت رادوشوویچ بپردازد و با چالش بزرگی مواجه است آن هم در شرایطی که به تازگی از پرونده گابریل کالدرون بیرون آمده‌ایم. باید مدیری که با رادو به آن شکل قرارداد بست، حالا پاسخگو باشد. پرسپولیس از سوی دیگر در چارچوب دروازه هم نیاز به جذب دروازه‌بان دیگری داریم که پول بیشتری هم هزینه خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.