چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

رودی فولر: سردار آزمون یک مهاجم همه کاره است

ابراز رضایت سران لورکوزن از جذب آزمون

ابراز رضایت سران لورکوزن از جذب آزمون

سردار آزمون، مهاجم 27 ساله و ایرانی تازه ترین خرید بایرلورکوزن برای تقویت خط حمله این تیم برای فصل آینده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه بایرلورکوزن، سردار آزمون با قراردادی پنج ساله به این باشگاه پیوست و از ابتدای فصل آینده با پیراهن شماره 9 بایرلورکوزن به میدان خواهد رفت. سیمون رولفس، مدیر ورزشی بایرلورکوزن خوشحالی خود از جذب سردار آزمون را ابراز و در مورد کمکی که این بازیکن می تواند به خط حمله بایرلورکوزن کند، صحبت کرد. سیمون رولفس در مورد سردار آزمون گفت:

خوشحالیم که این انتقال را تکمیل کردیم. سردار آزمون چند سالی است که یکی از بهترین گلزنان فوتبال روسیه بوده است. او سه سال متوالی با زنیت قهرمان شد، به طور منظم در لیگ قهرمانان بازی کرد و نشان داد که بازیکنی در بالاترین سطح کلاس بین المللی قرار دارد. خط حمله ما با او کیفیت بیشتری پیدا می کند. سردار خط حمله ما را غیر قابل پیش بینی تر و قدرتمندتر خواهد کرد.

رودی فولر، از اساطیر فوتبال آلمان و مدیر عامل ورزشی باشگاه بایرلورکوزن در مصاحبه ای که پس از نهایی شدن انتقال انجام داد، در این خصوص گفت:

سردار آزمون یک مهاجم همه کاره است و توانایی بازی در پست های مختلفی را دارد. او بسیار سریع است و در هوا عالی کار می کند. سردار علاوه بر این درک خوبی هم از فضا دارد و این گونه نیست که صرفا یک مهاجم گلزن باشد. او البته که می تواند گل های زیادی به ثمر برساند و برای ایفای نقش در تیم ما به عنوان بازیکنی که به خوبی با دیگران همکاری می کند و هماهنگ می شود، مناسب است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.