چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

سیمونه اینزاگی: وضعیت چمن سن سیرو افتضاح است

سیمونه اینزاگی: وضعیت چمن سن سیرو افتضاح است

پس از برتری 2-1 اینتر مقابل ونتزیا در هفته بیست و سوم سری آ، سیمونه اینزاگی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی اینتر در مصاحبه با DAZN گفت:

تیم تا آخرین لحظه به پیروزی باور داشت. با توجه به فشردگی بازی های اخیر ما در کوپا ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا که هر دو بازی 120 دقیقه طول کشید و همچنین بازی هفته گذشته ما مقابل آتالانتا در برگامو، بچه ها امروز خیلی خوب کار کردند.
اگر بخواهیم گل ونتزیا را آنالیز کنیم، باید عملکرد بهتری ارائه می کردیم و قبل از ضربه سر هانری با دقت بیشتری کار می کردیم. تیم می توانست بعد از آن گل، تمرکز خود را از دست بدهد، اما ما به راه خود ادامه دادیم و در پایان به بازی برگشتیم.
طی 17 روز اخیر ورزشگاه سن سیرو میزبان 8 دیدار بوده است. طبقه برنامه سری آ در هفته بیست و سوم برای اولین بار در تاریخ، هر دو تیم اینتر و میلان به فاصله یک روز در سری آ میزبان هستند. اینزاگی در این رابطه افزود

بزرگترین مشکلی که هم اینتر و هم میلان با آن روبرو هستند، وضعیت سن سیرو است زیرا زمین چمن برای هر دو تیم غیرقابل بازی کردن است. ما می توانستیم بهتر عمل کنیم اما صادقانه می گویم که زمین چمن افتضاح است. باید در این رابطه اقدامی انجام شود چون قبلا چمن هرگز به این بدی نبود.
همچنین بخوانید: روزهای پُرکار سن سیرو؛ انجام 8 بازی طی 17 روز در این ورزشگاه
آیا کامبک دوباره، نشانه مهمی از بلوغ اینتر است؟ ما سوپرجام ایتالیا را بردیم؛ در لیگ قهرمانان اروپا و کوپا ایتالیا به مرحله بعدی رسیدیم. همه اینها نشانه های مهمی هستند و اکنون از این پیروزی نیز لذت می بریم. چهارشنبه دور هم جمع می شویم و خود را برای دربی آماده می کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.