یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir


مورینیو: شما خبرنگاران لحظات بد را به خاطر دارید اما من می خواهم در مورد لحظات خوب حرف بزنم

آاس رم در هفته بیست و سوم سری آ میهمان امپولی است. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رمانیوز؛ مورینیو گفت:

امپولی تنوع زیادی در حرکات و حملات خود دارد. آنها تیم با کیفیتی هستند و ثبات خوبی در طول بازی دارند. انتظار بازی آسانی را ندارم اما هدف ما این است که به آنجا برویم و برنده شویم. می خواهیم به یک روند مثبت و با ثبات در نوع بازی و نتایج برسیم.
شما خبرنگاران فقط لحظاتی را به خاطر دارید که ما خوب بازی نکردیم. مقابل لچه در نیمه اول، عملکرد خوبی نداشتیم و گفتم مسئول این موضوع، من هستم. مقابل یوونتوس برای 70 دقیقه تیم برتر زمین بودیم اما شما 20 دقیقه پایانی را به یاد دارید. شما لحظات بد را به خاطر دارید اما برای من راحت تر است و می خواهم که در مورد لحظات خوب حرف بزنم؛ مثلا 70 دقیقه بازی با یوونتوس یا نیمه دوم بازی با لچه. نباید پشت بهانه ها پنهان شویم. در مورد بازی با یوونتوس به اندازه کافی صحبت شد. در مورد نیمه اول بازی با لچه هم تصمیم من بود که با آن ترکیب به زمین برویم چون به بازی بعدی (با امپولی) فکر می کردم. اگر قبل از یک بازی به فکر بازی بعدی باشید، همینطور می شود.
تست کرونای اسمالینگ منفی شد و به ترکیب برمی گردد. اگر لازم باشد، مقابل امپولی بازی می کند. ما حالا همه مدافعان میانی را در اختیار داریم و همه آنها خوب بازی می کنند. حتی کومبولا که چند ماه پیش فاقد اعتماد به نفس لازم بود، اکنون این ویژگی را با فروتنی، تلاش و پذیرش انتقادات سازنده به دست آورده است و من خوشحالم.

عملکرد تامی آبراهام؟ برای فصل اول بازیکنی انگلیسی در سری آ، عملکرد او خیلی هم بد نبوده است. آمار آبراهام خوب بوده و دقت کنید که این آمار در شرایطی به ثبت رسیده که او پنالتی نزده است. چندین تیرک هم زده بنابراین می توانست گل های خیلی بیشتری بزند. از او انتظار بیشتری دارم چون هنوز استعداد زیادی برای پیشرفت دارد.
پنجره نقل و انتقالات تا 31 ژانویه باز است. اگر سوال این است که آیا انتظار بیشتری دارم، پاسخ این است که من هیچ انتظاری ندارم. کمی عجیب است زیرا به نظر می رسد هر بار که یک تیم، بازیکنی را نیمکت نشین می کند یا او کمتر بازی می کند، به نظر می رسد که راه حل فوری فروش بازیکن است. اگر اینطور باشد، شرایط پیچیده است. جردن ورتو فقط یک بازی روی نیمکت بود و از نظر شما در لیست فروش است! کارلس پرز یک نیمه مقابل لچه بازی کرد و تعویض شد پس از نظر شما در لیست فروش است! فکر می کنم ترکیب تیم تا پایان فصل همین باشد. با ورود اولیویرا و میتلند نایلز، ترکیب تیم تقویت شد و مهم ترین موضوع این بود که آنها خیلی زود و در 10 ژانویه اینجا بودند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.