دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

رانگنیک: تبدیل فرگی تایم به رالفی تایم؟ برایم مهم نیست؛ رشفورد یکی از بهترین مهاجمان انگلیس است

رانگنیک: تبدیل فرگی تایم به رالفی تایم؟ برایم مهم نیست؛ رشفورد یکی از بهترین مهاجمان انگلیس است

رالف رانگنیک معتقد است مارکوس رشفورد یکی از بهترین مهاجمان انگلیس است.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از اسکای، منچستریونایتد شب گذشته در لیگ برتر مقابل وست هم قرار گرفت که این دیدار با گل دیر هنگام مارکوس رشفورد با نتیجه یک بر صفر به سود شیاطین سرخ به پایان رسید تا منچستریونایتد به روال همیشگی خود در دقایق پایانی به گل برسد و امتیاز کسب کند. رالف رانگنیک بعد از بازی در پاسخ به این سوال که آیا فرگی تایم تبدیل به رالفی تایم شده است، گفت:

اگر نگاهی به آمار شوت های به دروازه و موقعیت های ایجاد شده بیاندازیم، فکر می کنم لیاقت برد یک بر صفر را داشتیم. نمی دانم فرگی تایم چقدر طول می کشید؟ آیا در 5 دقیقه آخر بازی ها بود؟ چقدر بود؟ برایم مهم نیست که این اتفاق افتاد یا نه اما باز هم می گویم که دوست دارم بازی های بیشتری مثل برنتفورد داشته باشیم که در پایان با سه گل پیش بودیم. اگر در ثانیه های پایانی بازی گل بزنید، بهترین نکته این است که حریف برای پاسخ دادن زمان ندارد و این نکته خوب گل ما بود.
مربی آلمانی در ادامه از عملکرد مارکوس رشفورد نیز تمجید کرد که با وجود انتقادات اخیر توانست گل مهمی بزند و گفت:

او یکی از بهترین مهاجمان انگلیس و یک بازیکن ملی پوش است که در یورو هم بازی کرد و همه می دانیم چه کیفیتی دارد.تقریبا هر چیزی که مهاجمان مدرن نیاز دارند را دارد. سرعت، مهارت و قدرت بدنی. در نهایت چیزی که برای مهاجمان اهمیت دارد، اعتماد به نفس است. مطمئنم این گل اعتماد به نفس مارکوس را بالا برد اما او حالا باید به صورت منظم کلزنی کند. تداوم اهمیت دارد و فکر می کنم او بتواند در ادامه فصل نقش مهمی برای ما داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.