دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

سهراب انتظاری: امثال رضا اسدی باید به پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار کنند

سهراب انتظاری: امثال رضا اسدی باید به پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار کنند

سهراب انتظاری معتقد است رضا اسدی باید جریمه شود

به گزارش ایران ورزشی، سهراب انتظاری درباره وضعیت پرسپولیس پس از برتری مقابل فولاد در هفته شانزدهم لیگ برتر به فارس گفت:

ابتدا باید از زحمات بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس تشکر کرد. این تیم با کسب 8 برد و دو مساوی در 10 بازی اخیرش نتایج فوق‌العاده‌ای کسب کرده و در این شرایط اعضای تیم انتظار دارند وضعیت پرسپولیس روال عادی و مثبتی داشته باشد اما متاسفانه هر روز مشکل جدیدی برای این تیم ایجاد می‌شود و به قول گل‌محمدی هر دم از این باغ بری می‌رسد.
وی افزود:

رقم خوردن این اتفاقات از قبل قابل‌پیش‌بینی بود. وقتی یک مدیر را برای باشگاه انتخاب می‌کنند وی باید به عنوان پدر آن مجموعه بالای سر کار باشد و خانواده‌اش را مدیریت کند. مشکلات این تیم ناشی از عملکرد مدیران باشگاه است و مدیرانی که برای پرسپولیس انتخاب می‌کنند، پدری کردن و مدیریت را بلد نیستند. به قول معروف این ‌کاره نیستند و اگر هم این‌کاره باشند، به دلیل دولتی اداره شدن و زیرمجموعه وزارت ورزش بودن پرسپولیس، هیچ حسابرسی درمورد عملکرد مدیر انجام نمی شود.

مهاجم اسبق قرمزپوشان ادامه داد:

وزارت فقط یک نفر را بدون نظارت و سوال و جواب کردن درباره عملکردش انتخاب کرده و می‌گوید فلان کار را بکن یا نکن. هرکس به پرسپولیس می‌آید از طریقی برای خودش شهرتی به دست می‌آورد و به فالوئرهایش اضافه می‌کند و به ندرت پیش می‌آید که دلش به حال باشگاه بسوزد و به فکر آینده تیم باشد.
انتظاری در خصوص وضعیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس عنوان کرد:

باز هم با شروع فصل نقل و انتقالات پنجره پرسپولیس بسته شد. یک بار برای همیشه باید این مشکلات مدیریتی را حل کنیم. بسته شدن پنجره به خاطر بدهی به اوساگونا هم به دلیل عملکرد مدیران باشگاه است و این موضوع خیلی بد است. البته پرسپولیس در حال حاضر هم بازیکنان خیلی خوبی در اختیار دارد و با وضعیت فعلی یحیی گل‌محمدی باید اینکونه نگاه کند که نمی‌تواند بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد. دوستان می‌گویند 3-2 روز دیگر پنجره باز می‌شود اما بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ بدهد. اگر پنجره یک ماه دیگر هم باز شود راضی هستم!
وی خاطرنشان کرد:

مدام می‌شنویم وضعیت مالی پرسپولیس خراب است. چرا باید باشگاهی پرهوادار با این ابهت و افتخارات چنین شرایطی داشته باشد؟ این مسائل با عقل جور در نمی‌آید. امسال گفته‌اند با فلان شرکت برای کارگزاری توافق کرده‌اند تا سالی 400-300 میلیارد پول بدهد. با همین مبلغ مشکل باشگاه حل می شود اما این پول را به خود باشگاه نمی‌دهند. با این رقم توافق‌شده چگونه می گویند پرسپولیس مشکل مالی دارد؟
پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد:

قبول داریم این باشگاه به پدیده بدهی دارد و از 20 سال قبل افرادی مثل ناصر ابراهیمی 50 میلیون از پرسپولیس می‌خواهند. وی از بزرگان تاریخ باشگاه است و برای پرسپولیس متاسف هستم که وی بعد از سال‌ها تلاش هنوز پیگیر طلبش است. شنیده‌ام مدیران باشگاه به وی گفته‌اند هر کاری می‌خواهی انجام بده اما مدیری که امنیت شغلی ندارد فقط به دوره مدیریتی خودش فکر می‌کند و کاری به آینده ندارد.

انتظاری درخصوص استوری عجیب رضا اسدی پس از انتقاداتی که در پایان بازی با فولاد به عملکردش مطرح شد، توضیح داد:

اگر باشگاه مدیریت قوی داشته باشد، قطعا اسدی جریمه سنگینی خواهد شد. پرسپولیس باشگاه بسیار بزرگی است و امثال این بازیکن باید به پوشیدن پیراهن چنین تیمی افتخار کنند. بازیکن پرسپولیس که تیمش از لحاظ نتیجه‌گیری بهترین شرایط را دارد نباید چنین استوری‌ای بگذارد. با این همه دغدغه باید به غیرت بازیکنان و کادرفنی درود فرستاد که چنین نتایجی کسب کرده‌اند.
وی ادامه داد:

همیشه گفته‌ام اسدی بازیکن خوبی است اما متاسفانه در پرسپولیس جواب نداد. وی اکنون به خاطر اعتبار نام تیم بزرگ شده و این استوری توهین به هواداران است. پرسپولیس با سختی زیادی پول رضایت‌نامه این بازیکن را تامین کرد و مبلغ قراردادش هم بالا است. اسدی هم در قبال این هزینه باید بهتر جواب می داد اما به جز یکی دو مسابقه در سایر بازی‌ها به نیمکت میخکوب شد و کارایی خاصی نداشت. انتظار داشتیم اسدی بیشتر از این توانایی‌هایش را به نمایش بگذارد اما انتشار چنین استوری‌هایی کار را برای وی بدتر خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.