چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

هربرت هاینر: می خواهم لواندوفسکی و نویر در بایرن مونیخ از فوتبال خداحافظی کنند

هربرت هاینر: می خواهم لواندوفسکی و نویر در بایرن مونیخ از فوتبال خداحافظی کنند

هربرت هاینر، مدیر بایرن مونیخ در مصاحبه با اسکای اسپورتس در مورد نقل و انتقالات بایرن مونیخ، تمدید قرارداد لواندوفسکی، آینده نویر و زوله و سایر مسائل صحبت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای اسپورت، هربرت هاینر در این مصاحبه در مورد تمدید قرارداد لواندوفسکی گفت:

مدیریت ما با بازیکنان دائماً در ارتباط است. ما هنوز در مورد لواندوفسکی زمان داریم. قرارداد او تا 2023 است اما همان طور که گفتم، خوشحال می شوم اگر او در بایرن مونیخ از فوتبال خداحافظی کند.
آینده نویر؟

من کاملاً متقاعدم که او در بایرن مونیخ از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. نویر قطعاً می تواند چند سال دیگر نیز در این سطح بازی کند. برای من او هنوز هم بهترین دروازه بان جهان است و خوشحال می شوم که در آینده بتوانیم خبر تمدید قرارداد او را اعلام کنیم. قرارداد او در چند هفته آینده تمدید می شود؟ عجله ای نداریم. مانوئل می داند که نظرش چیست و ما نیز نظر خودمان در مورد او را می دانیم. او الان به اندازه کافی همراه ما بوده است، بنابراین عجله ای نداریم. اما امیدوارم این اتفاق بالاخره رخ دهد.
آینده زوله؟

ما پیشنهادی به نیکلاس زوله ارائه کردیم. حال همه چیز به او بستگی دارد که پیشنهاد ما را بپذیرد یا رد کند. البته که او برای پاسخ دادن به پیشنهاد ما، مدت زمان مشخصی را فرصت دارد زیرا پس از آن باید خودمان را بر اساس تصمیم او آماده کنیم. در حال حاضر تاریخ دقیقی را نمی دانم اما در آینده ای نزدیک، او قطعاً خواهد گفت که چه کاری می خواهد انجام دهد و سپس با او صحبت خواهیم کرد.
قراردادی جدید برای صالح حمیدزیچ؟

هنوز زمان داریم. حسن تا 2023 قرارداد دارد. فکر می کنم او کارش را فوق العاده انجام می دهد، به خصوص در هفته های اخیر و با تمدید قرارداد سه بازیکن یعنی کیمیش، گورتسکا و کومان. همچنین وقتی بازیکنان جوان را می بینید، چه استانیشیچ، چه موسیالا یا آلفونسو دیویس، بازیکنانی که صالح حمیدزیچ به تیم ما آورد، متوجه عملکرد او می شوید. عملکردی که بایرن مونیخ در بازی ها دارد، بدون حضور چنین مدیر ورزشی ای ممکن نبود. من از عملکرد او کاملاً راضی هستم.
بایرن مونیخ در این ماه هنوز در نقل و انتقالات فعال خواهد بود؟

ما تیم بسیار بسیار قدرتمندی داریم و دلیلی نمی بینم که چرا باید در زمستان نقل و انتقالی داشته باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.