چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

منصوریان: امیدوارم سردار آزمون را در بایرن مونیخ و دورتموند ببینم

منصوریان: امیدوارم سردار آزمون را در بایرن مونیخ و دورتموند ببینم

علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی مقابل ذوب آهن شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، منصوریان در ابتدا عنوان کرد:

به تمام مردم آبادان تبریک می‌گویم. بازی بسیار سختی بود و قبل از بازی می‌دانستیم تیم‌های تارتار سخت بباز، بد بدن و چغر هستند. از روی ضربه ریکانی به گل رسیدیم، بازی را کنترل کردیم و اخراج بازیکن ذوب آهن هم در جریان بازی تاثیر گذاشت. نتیجه بازی از روند کنترل بازی بهتر بود و امروز فقط نتیجه را می‌خواستیم. می‌توانستیم اگر خوش شانس بودیم در یک صحنه به گل دوم هم برسیم. به همه کادر و بازیکنان، مسئولان و مدیران تبریک می‌گویم. هر آن ممکن بود جریان بازی تغییر کند.
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان، یادآور شد:

نمی‌گویم فوق‌العاده بودیم چون باید منطقی باشیم فقط بازی را مدیریت کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم و به همه تبریک می‌گویم. ذوب آهن سخت بباز بود. به تیم تارتار تبریک می‌گویم، خیلی به ما فشار آوردند. این 3 امتیاز برای ما حیاتی بود. بهترین صحنه‌های زندگی من امسال شکر بعد از گل است که بچه‌های آبادان انجام می‌دهند. در مجموع به آبادانی‌ها تبریک می‌گویم.
وی درباره تغییرات در نیم فصل و همین طور بازی تیم ملی، عنوان کرد:

در بازار نقل و انتقالات نمی‌توانیم کار خاصی کنیم چون تمام مجموعه در تلاشند 10 درصدی که گرفتیم پایان این هفته به 30 و دو هفته آینده 50 درصد برسانیم. دوست داریم بازیکن خارجی هم بگیریم اما اهل بریز و بپاش نیستیم. به داشته خودمان نگاه می‌کنیم، هر کدام را بیرون می‌برم و داخل زمین می‌آورم خوب بازی می‌کنند. بازیکنان خوبی داریم، بازیکنان جوانی مانده‌اند که تلاش می‌کنیم در نقل و انتقالات بازیکنان را جمع کنیم و نگذاریم کسی از ما بازیکن ببرد. از بازیکنانم بسیار راضی هستم، احتمال داشتن ورودی خیلی کم است چون تیم B داریم که کم کم باید آنها را به تیم اضافه کنیم.
منصوریان یادآور شد:

افتخار بازی در تیم ملی و دستیاری و سرمربی در امید و بزرگسالان را داشتم که زیر پرچم 3 رنگ بازی کردم و روی نیمکت بودم، برای تیم ملی از صمیم قلبم آرزوی موفقیت دارم. یکی از بهترین تیم ها را در 20 سال گذشته داریم. یک کلکسیون بازیکن گرانقیمت داریم. از همین جا به دوست خوبم به سردار آزمون هم تبریک می‌گویم. تیم سردار دری برای ورود به بایرن مونیخ و دورتموند است و امیدوارم در آینده نزدیک او را در بایرن مونیخ و دورتموند هم ببینیم. برای تیم ملی هم آرزوی موفقیت دارم چون هیچ رنگی زیباتر از تیم ملی نیست، امیدوارم صعود زودهنگام هم داشته باشیم، برنامه ریزی کنند و با برگزاری اردوهای مختلف امسال می‌توانیم مدعی باشیم که از گروهمان صعود کنیم.
منصوریان درباره زمین چمن فولادشهر، گفت:

نسبت به زمانی که در جام باشگاه‌ها داشتیم و نسبت به زمانی که با فولاد بازی کردیم متفاوت شده است. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده اما آن زمان که از ای اف سی چک می‌کردند آن موقع زمین فولادشهر از استادیوم آزادی هم بهتر بود. آن موقع به آذری گفتم خوب زمین را درست کردند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.