چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

سولدو: قدم اول برای نیم فصل دوم باز شدن پنجره تراکتور است

سولدو: قدم اول برای نیم فصل دوم باز شدن پنجره تراکتور است

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت:روی موقعیت هایی که داشتیم می توانستیم به گل برسیم که بخت با ما یار نبود.

به گزارش ایران ورزشی، سولدو اظهار داشت:

قبل از هر چیزی به بازیکنان تیمم تبریک می گویم. کارهایی که خواستیم در این زمینی که خوب نبود انجام دادند. خیلی تلاش کردند. دوندگی خیلی خوبی داشتند. در نیمه اول و دوم خوب بودیم. به حریف موقعیت آنچنانی ندادیم. روی موقعیت هایی که داشتیم می توانستیم به گل برسیم که بخت با ما یار نبود.
سرمربی تراکتور در مورد وضعیت سامان نریمان‌جهان عنوان کرد:‌

روی نیمکت نفراتی داشتم که به سختی می‌شد  تعویض کنم. تیم روال خوبی داشت و بازی خوب پیش‌ می‌رفت. بچه‌ها بازی را در کنترل خودشان داشتند و روی برنامه‌هایی که تأکید کرده بودیم خوب کار می‌کردند. تنها اواخر کار احساس کردم دو تا از بچه‌ها تعویض شوند و تعویض کردم.
وی افزود:

چیزی که به من نشان می‌دهد چه کسی بازی کند و چه کسی تعویض شود تمرینات است. سامان نریمان‌جهان در تمرینات برایم صددرصد کار می‌کند و به من اطمینان می‌دهد که در مسابقه می‌تواند خوب کار کند و به تیم کمک کند. امروز حضورش در پستی بود که جایگزین برایش نداشتیم. شاید برای کسانی که از بیرون نگاه می‌کنند اینطور تصور شود بازیکن خوب نیست اما بازیکنانی که داریم باید 2-3 دقیقه نفس‌شان جا بیفتد تا بتوانند کار کنند و سامان هم یکی از این بازیکنان است.
سولدو در مورد تقویت این تیم برای نیم‌فصل دوم اظهار داشت:

قدم اول باید از طرف باشگاه باشد که بتوانند پنجره را باز کنند. الان نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که چه نفراتی را نیاز داریم. امیدوارم این کار انجام شود. صحبت‌هایی کرده‌ایم تا این اتفاق بیفتد. واقعاً دست باشگاه است و این مسئله باید با فیفا حل شود.
سرمربی تراکتور در خصوص اینکه عدم استفاده متوالی از بازیکنانی مانند محمد عباس‌زاده شائبه‌ برانگیز است، گفت:

در مورد عباس‌زاده یا نفرات دیگر معیار اصلی برای ما تمرینات است. عباس‌زاده آسیب‌دیدگی داشته که نمی‌توانست در کنار ما باشد در چند بازی شروع کردیم با او کار کنیم. او بازیکنی است که در محوطه جریمه خیلی خوب است. می‌تواند کار گلزنی را برای تیم انجام بدهد اما حالتی که تیم ما دارد و از نظر تاکتیکی چون کار دفاعی انجام می‌دادیم ضد حمله می‌زدیم شاید سرعت عباس‌زاده کمتر است اما برای بازی‌هایی که بخواهیم تهاجمی بازی کنیم عباس‌زاده می‌تواند مفید و مؤثر باشد.
وی با تاکید بر اینکه ما بازی به بازی بهتر می‌شویم، اظهار داشت:

امروز هم بازی خوبی انجام دادیم. متاسفانه توپ‌هایمان به گل تبدیل نمی‌شود که این مشکل نیز رفع خواهد شد.
سولدو تصریح کرد:

مطمئن باشید تراکتور از وضعیت بد بیرون آمده و روند خوبی را طی می‌کند. هفته‌های اخیر بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم و تمام تلاشم برای بهتر شدن وضعیت تیم است.
وی تاکید کرد:

سئوالاتی در خصوص آینده من را باید از باشگاه بپرسید. باشگاه تصمیم می‌گیرد که با یک سرمربی کار کند یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.