دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

کریستال پالاس 1-3 لیورپول؛ شانس کلوپ در دیدار یک طرفه زد

کریستال پالاس 1-3 لیورپول؛ شانس کلوپ در دیدار یک طرفه زد

لیورپول توانست با درخشش دروازه بان برزیلی خود مقابل کریستال پالاس به پیروزی برسد.

ایران ورزشی - از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر انگلیس، لیورپول در حالی مقابل کریستال پالاس قرار گرفت که می خواست برای کم کردن فاصله اش با سیتی به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کند. شاگردان کلوپ اگر چه خیلی زود از حریف پیش افتادند اما خط دفاع این تیم در بازی امروز بسیار متزلزل و پراشتباه ظاهر شد تا تیم کلوپ به لطف درخشش آلی (آلیسون) بکر بتواند سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورد و فاصله خود را با سیتی کاهش دهد.

کریستال پالاس 0-1 لیورپول؛ ویرجیل فن دایک(8): ارسال رابرتسون از روی کرنر در محوطه جریمه به فن دایک می رسد و این بازیکن با ضربه سری قدرتمند دروازه کریستال پالاس را باز می کند.

کریستال پالاس 0-2 لیورپول؛ اوکسلید چمبرلین(32): یک بار دیگر رابرتسون ارسالی خوب به محوطه جریمه پالاس انجام می دهد که این بار توپ به چمبرلین می رسد و این بازیکن نیز با شوتی محکم برای بار دوم برای قرمزها گلزنی می کند.

کریستال پالاس 1-2 لیورپول؛ ادوارد(55): شلوپ پاس عمقی فوق العاده ای بین مدافعین لیورپول می فرستد که این توپ به ماتتا می رسد و این بازیکن نیز در موقعیت تک به تک با آلیسون توپ را به ادوارد می دهد تا این مهاجم به راحتی دروازه خالی قرمزها را باز کند.

کریستال پالاس 1-3 لیورپول؛ فابینیو(89): بعد از برخورد ژوتا با دروازه بان کریستال پالاس، داور نقطه پنالتی را نشان داد و فابینیو توانست به راحتی از روی نقطه پنالتی گل سوم قرمزها را بزند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.