شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

آرتتا: مطمئن نیستم که بتوانیم خرید جدیدی داشته باشیم

آرتتا: مطمئن نیستم که بتوانیم خرید جدیدی داشته باشیم

میکل آرتتا بعد از تساوی آرسنال مقابل برنلی، معتقد بود در تیمش بازیکنی که بتواند پیروزی را رقم بزند حضور ندارد

ایران ورزشی - آرسنال در تقابل با برنلی انتهای جدولی نمایش برتری داشت اما توپچی ها در نهایت نتوانستند نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل به دست بیاورند تا در رده هفتم جدول لیگ باقی بمانند. میکل آرتتا پس از اتمام این مسابقه در کنفرانس خبری حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران در مورد شرایط این بازی و فعالیت احتمالی آرسنال در بازار نقل و انتقالات صحبت کرد:

غیبت تومیاسو؟ تومی از قبل مصدومیتی داشت و به دلیل اینکه بازیکن دیگری در پست او نداشتیم، مقابل لیورپول بازی کرد. حالا او نیاز به ریکاوری دارد و باید از خودش مراقبت کند تا هر چه سریع تر به شرایط مسابقه برگردد. او را برای چند هفته آینده در اختیار نخواهیم داشت.
دیدار امروز را کمی کند و با سرعت پایینی آغاز کردیم که احتمالا یکی از دلایلش، خستگی ناشی از بازی ما در روز پنج شنبه بود. اما در نیمه دوم شرایط کاملا متفاوت از نیمه اول بود. برای کسب پیروزی در چنین مسابقاتی نیاز به کیفیتی متفاوت دارید. اگر می خواهید در این بازی ها برنده شوید، باید بازیکنی در اختیار داشته باشید که توانایی پیروز کردن تیم را داشته باشد.
آرتتا در خصوص احتمال ورود آرسنال به نقل و انتقالات زمستانی گفت:

شرایط بازار نقل و انتقالات پیچیده است و ورود به آن کار راحتی نخواهد بود. برنامه ما این است که بازیکنان جدیدی را به ترکیب تیم اضافه کنیم، اما باید تصمیمات درستی بگیریم و خریدهایی انجام بدهیم که بتوانند به تیم کمک کنند. در تلاش برای انجام این کار هستیم اما مطمئن نیستم که ورودی جدیدی خواهیم داشت یا نه. خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. بازگشت اوبامیانگ به تمرینات تیم؟ نمی دانم، خواهیم دید.

هر مربی آرزو دارد که باشگاه بتواند بازیکنان مورد نظرش را جذب کند. بازیکنانی که به ما اضافه می شوند باید توانایی این را داشته باشند که تیم را به سطح بالاتری ببرند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.