دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

آنتونیو کونته: تاتنهام برای جبران اختلاف با بزرگان به چندین سال فرصت نیاز دارد

آنتونیو کونته: تاتنهام برای جبران اختلاف با بزرگان به چندین سال فرصت نیاز دارد

سرمربی ایتالیایی اسپرز می‌گوید مشکل تاتنهام، درمان سریعی ندارد و باید در قبال آن شکیبا بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، سرمربی تاتنهام از تلاش بازیکنانش راضی است ولی کاستی‌هایی را هم در تیمش می‌بیند؛ کاستی‌هایی که به گفته خودش، یک شبه مرتفع نخواهند شد. کونته گفته است:

باختن را دوست ندارم و شکست خوردن همیشه برایم سخت است ولی به نظرم شکست ناپذیری در ۹ بازی پیاپی نکته مهمی بود. در حال حاضر اختلاف ما با تیم‌های دیگر مثل چلسی قابل توجه است. در مورد بازی... به تلاش بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما تمام تلاش‌مان را کردیم ولی کافی نبود؛ مخصوصا مقابل چنین حریفی. ما هم اکنون فرق بزرگی با تیم‌های برجسته داریم.
گل رد شده هری کین
حرف زدن در این باره خیلی دشوار است و من نمی‌خواهم در مورد تصمیمات داوری اظهار نظر کنم. اما رد شدن این گل در انگلیس، برایم باورنکردنی بود. شاید من بیشتر بابت کارت زرد تانگانگا ناراحت باشم چون به نظرم تعیین کننده بود. 
جذب بازیکن در بازار
الان وقت مناسبی برای حرف زدن در این خصوص نیست. باشگاه خیلی خوب از عقاید من مطلع است. نمی‌توان در یک پنجره، این فاصله را جبران کرد. این اختلاف در سالیان اخیر خیلی بزرگ شده است و حالا پیدا کردن راهکاری در کوتاه مدت، آسان نیست. تمرکز من فقط روی این قرار دارد که تا انتها تلاش کنم. ما چهار ماه برای تلاش کردن و زحمت کشیدن فرصت داریم ولی اگر فکر کنیم می‌توانیم با فعالیت در بازار اوضاع را حل کنیم، با واقعیت مواجه نیستیم. به سال‌های زیادی نیاز است ولی قطعا باید از جایی شروع کرد. 

آینده دله آلی
دوست ندارم در مورد بازیکن خاصی صحبت کنم. باشگاه باید بهترین تصمیم را اتخاذ کند. این باشگاه مدیر ورزشی و رییس دارد و آن‌ها تصمیم نهایی را می‌گیرند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.