چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

کارلو آنچلوتی: نمی توانیم بابت تساوی مقابل الچه راضی باشیم

کارلو آنچلوتی: نمی توانیم بابت تساوی مقابل الچه راضی باشیم

کارلو آنچلوتی توضیح داده است که چگونه صدرنشین لالیگا مقابل الچه دو امتیاز از دست داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، رئال مادرید در جریان هفته بیست و دوم لالیگا، مقابل الچه به میدان رفت و به تساوی 2-2 رسید. کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در خصوص این تساوی گفت:

وضعیت کریم بنزما؟ باید شرایطش را بررسی کنیم و امیدواریم که مشکل حادی نباشد.
ما عملا شکست خورده بودیم، اما این واقعیت که در نهایت نتیجه را واگذار نکردیم همه چیز را خیلی خوب بیان می کند چون در چنین موقعیت ها و بازی هایی، تیم معمولا شکست می خورد. باید از این بازی درس بگیریم زیرا دو گل دریافت کردیم که می توانستیم جلوی به ثمر رسیدن هردوی آنها را بگیریم. می توانستیم در دفاع فشرده تر ظاهر شویم و قدر موقعیت هایی که برایمان به دست می آیند را بدانیم. نمی توانیم از نتیجه راضی باشیم و باید بهتر از این ها ظاهر شویم.
به تعطیلات رسیده ایم و در همه رقابت ها شرایط خوبی داریم، دقیقا همان چیزی که می خواستیم اما حالا اتفاقات مهم تری پیش روی ما هستند و زمان بازی برای کسب جام فرا رسیده است.

کورس قهرمانی؟ سویا هم قطعا به این فکر می کند که چه فرصت سوزی بزرگی انجام داد. حالا همه چیز به شدت رقابتی است، هفته دیوانه واری بود و امروز جزئیات کوچک برای ما گران تمام شدند.
مقایسه میلیتائو و راموس؟ میلیتائو هنوز باید چیزهایی یاد بگیرد. همیشه به راموس می گفتم که اگر در خط حمله بازی کند، به مهاجم بزرگی تبدیل  خواهد شد. به نظرم اگر قانون مشخصی برای وقت های تلف شده و محاسبه آن در نظر گرفته شود، اتفاق خوبی خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.