دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

هرتابرلین 1 - بایرن مونیخ 4؛ آتش بازی باواریایی‌ها در پایتخت

هرتابرلین 1 - بایرن مونیخ 4؛ آتش بازی باواریایی‌ها در پایتخت

اشتباه اوپامکانو کلین شیت را از بایرن مونیخ دریغ کرد

ایران ورزشی - در چارچوب هفته بیستم بوندسلیگا، هرتابرلین میزبان بایرن مونیخ بود که در نهایت باواریایی ها با نتیجه 4 بر 1 میزبان خود را در هم کوبیدند. بایرن مونیخ از همان ابتدا طوفانی شروع کرد و کورنتین تولیسو موفق شد در دقیقه 2 دروازه برلینی ها را باز کند، هر چند VAR آن را مردود کرد. در ادامه بایرن مونیخ به فشار آوردن ادامه داد تا تولیسو در دقیقه 25 باری دیگر دروازه هرتابرلین را باز کند. درخشش تولیسو در بازی های اخیر باعث می شود شانس این بازیکن برای تمدید قرارداد بیشتر شود و با ادامه یافتن این نمایش های درخشان احتمالا تولیسو در مونیخ ماندنی شود. حال که قفل دروازه هرتابرلین باز شده بود، گل های بایرن مونیخ یکی پس از دیگری وارد دروازه می شدند. هر چند اشتباه اوپامکانو و گلی که بایرن مونیخ دریافت کرد کمی کام باواریایی ها را تلخ کرد اما در مجموع خط دفاع بایرن مونیخ قابل قبول بود. از نمایش درخشان یوسوا کیمیش در این بازی نیز نباید گذاشت که نشان داد چقدر مهره غیر قابل جایگزین و مهمی برای بایرن است. باواریایی ها با این برد باری دیگر فاصله 6 امتیازی خود با بروسیا دورتموند حفظ کرده و جایگاه خود را در صدر جدول محکم تر کردند.

هرتابرلین 0-1 بایرن مونیخ؛ کورنتین تولیسو (25): با ارسال کینگزلی کومان به داخل محوطه جریمه هرتابرلین، کورنتین تولیسو هر طور شده خود را به توپ رسانده و با ضربه سر گل اول بایرن مونیخ را به ثمر می رساند.

هرتابرلین 0-2 بایرن مونیخ؛ توماس مولر (45): با خطای میتلشتات روی یوسوا کیمیش، ضربه ایستگاهی به نفع بایرن گرفته می شود. یوسوا کیمیش پشت توپ ایستاده و توپ را به درون محوطه جریمه ارسال کرده و توماس مولر موفق می شود گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر برساند.

هرتابرلین 0-3 بایرن مونیخ؛ لروی سانه (75): با پاس اشتباه دروازه بان هرتابرلین اشولو، لروی سانه خود را به توپ رسانده و به راحتی گل سوم بایرن مونیخ را به ثمر می رساند.

هرتابرلین 0-4 بایرن مونیخ؛ سرژ گنابری: یوسوا کیمیش به خوبی فضای پشت مدافعین هرتابرلین را شناسایی کرده و توپ را برای سرژ گنابری می فرستد، گنابری نیز در یک مصاف تک به تک موفق به زدن گل چهارم بایرن مونیخ می شود.

هرتابرلین 1-4 بایرن مونیخ؛ یورگن اکلنکمپ (81): با پاس رو به عقب و اشتباه اوپامکانو به مانوئل نویر، توپ به اکلنکمپ رسیده و اولین گل هرتابرلین به ثمر می رسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.