دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: گل دریافتی بیشتر از موقعیت های از دست رفته آزارم داد

یولیان ناگلزمان: گل دریافتی بیشتر از موقعیت های از دست رفته آزارم داد

در چارچوب هفته بیستم بوندسلیگا، هرتابرلین میزبان بایرن مونیخ بود که در نهایت باواریایی ها با نتیجه 4 بر 1 میزبان خود را در هم کوبیدند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کیکر، یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پس از بازی در مورد عملکرد بایرن مونیخ و اشتباهات دفاعی و نمایش یوسوا کیمیش صحبت کرده است. ناگلزمان درباره گلی که بایرن مونیخ دریافت کرد، گفت:

گلی که دریافت کردیم بیشتر از موقعیت هایی که از دست دادیم، مرا آزار داد. هرتابرلین تنها یک موقعیت بزرگ داشت و غیر از آن موقعیت، ما خوب دفاع کردیم. می توانستیم آن گل هم نخوریم. مانوئل نویر نیز دوست دارد دروازه خود را بسته نگه دارد و حال از این بابت ناراحت است.
ناگلزمان به انتقاد از اوپامکانو پرداخته است. او گفت:

فشار زیادی در آن صحنه روی او وجود نداشت، تنها باید توپ را کنترل می کرد و منتظر واکنش حریف می ماند. وقتی 4 بر 0 جلو هستید لازم نیست عجله کنید و اینطور نیست که باید خیلی سریع توپ را به جلو ببریم.
ناگلزمان درمورد عملکرد کلی تیم مقابل هرتابرلین:

  در کل من از عملکردمان خوشحالم. بازیکنانمان در ضد پرسینگ فوق العاده سریع بودند. موقعیت هایی زیادی را با مالکیت توپ به دست آوردیم. هر چند هرتابرلین در نیمه دوم کمی بهتر بود ولی در مجموع ما شایسته این برد بودیم.
ناگلزمان در مورد حضور کیمیش در خط هافبک:

  مهم است که شماره ششی داشته باشم که بخواهد توپ را در اختیار داشته باشد و آن را حفظ کند. همچنین او چند توپ فوق العاده پشت سر مدافعان هرتابرلین ارسال کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.