دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

اینتر و آخرین تلاش برای جذب فیلیپ کوستیچ

اینتر و آخرین تلاش برای جذب فیلیپ کوستیچ

پرونده انتقال فیلیپ کوستیچ، وینگ بک صرب و 29 ساله آینتراخت فرانکفورت به اینتر در ژانویه هنوز بسته نشده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از پاسکواله گوارو، خبرنگار نزدیک به اینتر، تا قبل از بازی شنبه نراتزوری با ونتزیا، به نظر می رسید که این تیم ورودی جدیدی در نقل و انتقالات ژانویه نخواهد داشت اما اوضاع می تواند تغیر کند چراکه استفانو سنسی می خواهد به منظور بیشتر بازی کردن راهی سمپدوریا شود و مهمتر از همه، سیمونه اینزاگی نیز برای حداقل یک ورودی اصرار دارد.

اینتر برای جذب فیلیپ کوستیچ تاکنون با مقاومت آینتراخت فرانکفورت روبرو شده است زیرا باشگاه آلمانی نمی خواهد مجوز جدایی او در ژانویه به ویژه به صورت قرضی را صادر کند. با این حال نراتزوری قصد تسلیم شدن ندارد و می خواهد به زودی آخرین تلاش را نیز انجام دهد.

ورود احتمالی کوستیچ به اینتر، این امکان را به اینزاگی می دهد که یک نیمکت نشین برای پریشیچ داشته باشد و علاوه بر این در صورت لزوم استفاده از این بازیکن 32 ساله در خط حمله (به شرط داشتن مصدوم یا محروم) وینگر تیم ملی صربستان را از ابتدا به عنوان وینگ بک چپ در ترکیب قرار دهد. نراتزوری تنها در صورتی که در آخرین تلاش خود نیز با پاسخ منفی فرانکفورت مواجه شود، برای جذب یک مهاجم به صورت قرضی تلاش خواهد کرد. گفته می شود فلیپه کایسدو، مهاجم 33 ساله جنوا از گزینه های جدی افعی به حساب می آید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.