دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

ژاوی: سنگینی پیراهن بارسا ۲۰ کیلوگرم بیشتر از سایر تیم ها است

ژاوی: سنگینی پیراهن بارسا ۲۰ کیلوگرم بیشتر از سایر تیم ها است

از هفته بیست و دوم لالیگا، بارسلونا مهمان آلاوز نوزدهم جدولی بود.

به گزارش ایران ورزشی؛ دیدار آلاوز - بارسلونا با برتری ۱-۰ بلوگرانا همراه شد. تک گل پیروزی بخش بارسلونا را فرنکی دی یونگ در دقایق پایانی بازی به ثمر رساند تا تیم ژاوی با این سه امتیاز به رده پنجم جدول برسد و به جایگاه کسب سهمیه چمپیونز لیگ نزدیک تر شود. ژاوی که تیمش را پس از دو شکست متوالی، برنده یک مسابقه می دید، در مصاحبه اش پس از اتمام بازی، از نتیجه این دیدار ابراز خوشحالی کرد:

من بسیار خوشحال هستم، بسیار خوشحالم. به خاطر اینکه تیم شایسته کسب این پیروزی بود. پیروزی بسیار مهمی را به دست آوردیم. برای کسب این نتیجه سختی زیادی کشیدیم، زیرا زمین مسابقه یخ زده بود. اما این برد بسیار ارزشمندی بود و باعث شد ما از کاری که در زمین انجام دادیم خوشحال باشیم. ما در شرایط ساده ای نیستیم و باید سختی بکشیم. موقعیت های کمی ایجاد کردیم اما در پایان، توانستیم یک گل عالی را به ثمر برسانیم که به ما اعتماد به نفس زیادی خواهد داد. امروز سه امتیاز طلایی به دست آوردیم.
پیراهن بارسا ۲۰ کیلوگرم بیشتر از پیراهن سایر باشگاه ها احساس سنگینی می دهد. بازیکنان زیادی از تیم اخیرا مورد انتقاد قرار گرفته اند و جو اطراف باشگاه به ما کمکی نمی کند. جوردی آلبا، پیکه، بوسکتس و فرنکی دی یونگ امروز عملکرد خیلی خوبی داشتند. پیراهن بارسا سنگینی زیادی دارد.
  وضعیت عثمان دمبله؟ صادقانه بگویم، شرایط نسبت به قبل تغییری نکرده است. او در‌ تمرینات اخیر همراه ما نبوده است زیرا به دلیل مشکلات بدنی احساس خوبی نداشت. اما این موضوع هیچ چیزی را تغییر نمی دهد.

  پدری یک بازیکن فوق العاده است. او فقط ۱۹ سال سن دارد اما تقریبا همه چیز را به شکل درست انجام می دهد و این بسیار عالی است. گاهی اوقات با او شوخی می کنیم و می پرسیم تو از کجا به اینجا آمده ای؟ از کدام مدرسه؟ پدری برای بازی کردن در بارسلونا به دنیا آمده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.