چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

هفته پانزدهم لیگ یک

مدعیان تکان نخوردند

مدعیان تکان نخوردند
آرین برزگر
آرین برزگر خبرنگار

ایران ورزشی -ملوان در شرایطی سه امتیاز بازی خانگی را از تیم ته جدولی ماشین‌سازی تبریز گرفت که شاید تا قبل از آن کمتر هوادار این تیم فکرش را می‌کرد که انزلی‌چی‌ها بازی سختی را تجربه کنند. بازی تا پایان نیمه اول با تساوی 2-2 همراه شد اما در دقیقه 76 گل حسین کامیاب حکم به برتری ملوان داد. مس کرمان هم برای عبور از سد شهرداری آستارا کار بسیار سختی داشت. شاگردان پایان رأفت تمام روزنه‌های نفوذ یاران فرزاد حسین خانی را بسته بودند تا این که روی یک شوت و برخورد توپ به دست صاحب ضربه پنالتی شدند و مهیار زحمتکش در دقیقه 85 آن را به گل تبدیل کرد تا سه امتیاز فوق‌العاده حساس این بازی در کرمان بماند. آرمان‌گهر در حالی که دروازه‌اش در دقیقه 5 روی ضربه حسین مالکی باز شده بود اما بازیکنان آرمان‌گهر خیلی زود به بازی برگشتند و در همان نیمه اول کامبک کردند. در نیمه دوم هم تلاش سایپایی‌ها برای فرار از شکست راه به جایی نبرد و سه امتیاز بازی در سیرجان ماند.
اما در همدان بازی پرگلی را شاهد بودیم. شهرداری این شهر که نیمه اول را با گل مهدی خلج برنده به رختکن رفته بود در نیمه دوم و در فاصله هفت دقیقه دو مرتبه دروازه‌اش باز شد. بعد از گل فشار حملات میزبان بیشتر شد و در حالی که فرصت‌های زیادی داشتند در نهایت یکی از آنها را در ثانیه‌های اضافی بازی به گل تبدیل کردند تا در خانه بازنده نباشند.
خیبر خرم‌آباد هم در ادامه روند صعودی‌اش تیم قشقایی را در شیراز با تک گل فرزاد محمدی شکست داد تا فاصله‌اش با مدعیان بیشتر نشود. شاهین بوشهر هم در ادامه ناکامی‌هایش این‌بار در خانه با یک گل مغلوب استقلال ملاثانی شد. بوشهری‌ها کار سختی برای بقا دارند.
در اهواز هم آبی‌های این شهر در میان بهت هواداران‌شان مغلوب پارس جنوبی شدند. این شکست بدموقع فاصله تیم سهراب بختیاری‌زاده را با مدعیان بیشتر کرد. جدال تیم‌های ویستاتوربین با مس شهربابک و رایکا با خوشه طلایی هم با تساوی یک-یک به پایان رسید.
استقلال خوزستان صفر- پارس جنوبی جم یک
ویستاتوربین تهران یک - مس شهربابک یک  
قشقایی شیراز صفر - خیبر خرم‌آباد یک  
رایکا بابل  یک - خوشه طلایی ساوه یک
شهرداری همدان 2- شمس آذر قزوین 2
آرمان گهر2- سایپا یک
شاهین شهرداری‌بوشهر صفر - استقلال ملاثانی یک
مس کرمان یک - شهرداری آستارا صفر
ملوان 3- ماشین‌سازی‌تبریز 2

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.