دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

گزینه های سرمربیگری روی میزکار سران منچستر قرار گرفت

گزینه های سرمربیگری روی میزکار سران منچستر قرار گرفت

4 مربی سرشناس در فهرست گزینه های احتمالی هدایت شیاطین سرخ قرار دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، سران منچستریونایتد بعد از برکناری اوله گونار سولسشر، رالف رانگنیک آلمانی را به عنوان سرمربی موقت و تا پایان فصل استخدام کردند و در حال حاضر در رده چهارم جدول قرار دارند و امیدوارند فصل را با کسب سهمیه لیگ قهرمانان به پایان برسانند.

با به پایان رسیدن این فصل، رانگنیک از سمت خود به عنوان سرمربی کنار می رود و به عنوان مشاور در کنار تیم است و سران یونایتد باید یک مربی دائم به الدترافورد بیاورند و بنا به ادعای اتلتیک روند شروع مذاکرات با گزینه های احتمالی از هفته های آینده شروع خواهد شد و مائوریسیو پوچتینو، اریک تن هاخ، لوئیز انریکه و جولین لوپتگی، 4 مربی حاضر در فهرست گزینه های احتمالی این باشگاه هستند.

سران یونایتد به دنبال مربی هستند که تجربه کار در تیم های بزرگ اروپایی را داشته باشد و هر 4 گزینه فعلی شیاطین سرخ این شرایط را دارند. در حال حاضر تمرکز سران یونایتد روی هفته آخر نقل و انتقالات زمستانی است و اگر چه بعید است بازیکن جدیدی به این تیم اضافه شود اما جدایی چندین بازیکن محتمل است. با به پایان رسیدن ژانویه و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، سران یونایتد تلاش خود برای مذاکره با مربیان احتمالی باشگاه را شروع خواهند کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.