چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

رونالد دی بوئر: دی یونگ یکی از بهترین هاست اما حضور بوسکتس، شرایط او را تحت تاثیر قرار داده است

رونالد دی بوئر: دی یونگ یکی از بهترین هاست اما حضور بوسکتس، شرایط او را تحت تاثیر قرار داده است

رونالد دی بوئر، بازیکن هلندی سابق بارسلونا در مصاحبه با EL pais از ناراحتی اش بابت وضعیت فرنکی دی یونگ و عوامل تاثیر گذار روی عملکرد این بازیکن صحبت کرد. فرنکی دی یونگ در بارسلونا هرگز عملکردی مانند دوران حضورش در آژاکس نداشته و در چند ماه اخیر نیز نسبت به قبل افت کرده است. با این حال رونالد دی بوئر از هم وطن خود دفاع می کند و او را یکی از بهترین ها می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، رونالد دی بوئر در این مصاحبه در مورد دی یونگ گفت:

او هنوز هم بازیکنی فوق العاده برای بارساست اما در حال حاضر، وقتی حرکت کردن او در زمین را می بینیم، این حس به من دست می دهد که او این کار را با خجالت زیادی انجام می دهد. او انرژی ای که در حالت عادی دارد را از خود نشان نمی دهد. او کمی گم شده به نظر می رسد و خوشحال به نظر نمی رسد. تغییر مداوم سرمربی ممکن است روی او تاثیر گذاشته باشد. علاوه بر این حقیقت که بوسکتس هنوز در ترکیب بارسلونا فیکس است. بوسکتس در بهترین پست بازی دی یونگ بازی می کند. این پست نقشی است که دی یونگ خیلی خوب می تواند بازی کند زیرا توانایی های دفاعی بسیار خوبی دارد. او سریع است، قد بلندی دارد و می تواند در نبردهای هوایی پیروز شود، فضای زیادی را پوشش می دهد و...
بوسکتس بازیکن خارق العاده ای است اما به محافظت زیادی نیاز دارد. اگر مجبور باشد بخش زیادی از زمین را پوشش دهد، دچار مشکل می شود. این شرایط روی کل تیم و دی یونگ تاثیر می گذارد. من به او نمره شش می دهم. دی یونگ آینده است، بوسکتس در حال به پایان رساندن دوران حرفه ای خود است. من عاشق بوسکتس هستم اما او سال های خود را سپری کرده و گاهی باشگاه ها و سرمربی ها برای مدتی طولانی به بازیکنی می چسبند که باید کنار بکشد. آینده خط هافبک بارسلونا، دی یونگ، گاوی، پدری، نیکو و... است. با آن ها بارسلونا خط هافبکی باورنکردنی دارد. در کنار انگولو کانته، دی یونگ یکی از بهترین هاست. اما تطبیق پذیری دی یونگ و قابلیت بازی اش در چند پست منحصر به فرد است؛ هیچ هافبکی نمی تواند به صورت طبیعی هم به عنوان بازیکن 6 و هم بازیکن 8 بازی کند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.