چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

ونگر در مورد تمدید قرارداد ام باپه: زمان به ضرر پاری سن ژرمن در گذر است

ونگر در مورد تمدید قرارداد ام باپه: زمان به ضرر پاری سن ژرمن در گذر است

آرسن ونگر معتقد است وقتی سران تیم پاریسی پیشنهاد رئال را رد کردند، فکر کرده بودند می توانند ام باپه را به ماندن قانع کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، کیلیان ام باپه، مهاجم جوان باشگاه پاری سن ژرمن هنوز قراردادش را با این تیم تمدید نکرده است و از اول ژانویه می تواند آزادانه با باشگاه های خواهانش مذاکره کند. حال آرسن ونگر، مربی سرشناس فرانسوی در مورد این مهاجم جوان گفتگویی انجام داده است. او در مورد وضعیت این بازیکن گفت:

زمان به ضرر پاری سن ژرمن در گذر است. با توجه به تجربه ام، وقتی می خواهید قرارداد بازیکنی را تمدید کنید، معمولا بیش از چیزی که فکر می کنید زمان می برد و معمولا سخت تر از تصور است.یک سال و نیم منتظر ماندم تا پاری سن ژرمن قرارداد ام باپه را تمدید کند. او یکی از مهمترین بازیکنان پاری سن ژرمن است اما زمان کمی باقی مانده است و او در حال حاضر می تواند با هر باشگاهی دوست دارد قرارداد ببندد.
ونگر در ادامه گفت:

پاری سن ژرمن در تابستان پیشنهاد خوبی از رئال مادرید دریافت کرد. 180 میلیون یورو حتی برای پاری سن ژرمن پول زیادی است و وقتی چنین پیشنهادی را رد می کنید حتما پیش خودتان فکر کرده اید باید فصل خوبی داشته باشید چون مسی را هم گرفته اید و نمی توانید ام باپه را از دست بدهید یا فکر کرده اید که می توانید او را به ماندن قانع کنید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.