چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

لیائو به پرداخت 16.5 میلیون یورو غرامت به اسپورتینگ محکوم شد

لیائو به پرداخت 16.5 میلیون یورو غرامت به اسپورتینگ محکوم شد

رافائل لیائو به خاطر فسخ قراردادش با اسپورتینگ در سال 2018 به پرداخت 16.5 میلیون یورو غرامت محکوم شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رکورد، رافائل لیائو، مهاجم باشگاه میلان در پایان فصل 18-2017 و بعد از حمله هواداران اسپورتینگ به بازیکنان به خاطر صعود نکردن به لیگ قهرمانان، همانند چنید بازیکن دیگر، قراردادش را با این تیم پرتغالی را با توافقی دو جانبه فسخ کرد.

این بازیکن در سال 2018 به عنوان بازیکن آزاد به لیل رفت و یک سال بعد در ازای 23 میلیون یورو به میلان ملحق شد اما سران اسپورتینگ با این ادعا که اجازه فسخ قرارداد به لیائو نداده بودند از این بازیکن شکایت کردند. بعد از این شکایت، دادگاه حکمیت ورزش لیائو را به پرداخت 16.5 میلیون یورو در سال 2020 محکوم کرد و حال دادگاه تجدید نظرخواهی در لیسبون نیز این حکم را تایید کرده است..

این در حالی است که اسپورتینگ درخواست غرامتی 40 میلیون یورویی کرده بود که در بند فسخ قرارداد این بازیکن بود ولی دادگاه فقط 16.5 میلیون یورو را تایید کرده است. این موضوع ارتباطی با باشگاه میلان ندارد و مبلغ تعیین شده را خود لیائو باید پرداخت کند.

باید منتظر ماند و دید آیا لیائو به این حکم اعتراض می کند یا نه. در صورت اعتراض لیائو، مجادله به دادگاهی بلند مرتبه تر خواهد رفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.