یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

ذوالفقارنسب از اول هم نباید می‌آمد

فنونی‌زاده: پرسپولیس نیازی به جذب مهاجم ندارد!

فنونی‌زاده: پرسپولیس نیازی به جذب مهاجم ندارد!

مرتضی فنونی‌زاده معتقد است تیم فعلی پرسپولیس با توجه به نوع بازی‌ که ارائه می‌دهد، نیازی به جذب مهاجم ندارد. او می‌گوید نیاز اصلی سرخپوشان، جذب هافبک بازیساز است:

ایران ورزشی - مرتضی فنونی‌زاده معتقد است تیم فعلی پرسپولیس با توجه به نوع بازی‌ که ارائه می‌دهد، نیازی به جذب مهاجم ندارد. او می‌گوید نیاز اصلی سرخپوشان، جذب هافبک بازیساز است:

در رابطه با برد پرسپولیس مقابل فولاد صحبتی دارید؟
بازیکنان فولاد بازی را بهتر از پرسپولیس شروع کردند و بخت‌هایی را برای گل زدن ساختند اما پس از این دقایق، پرسپولیس تیم برتر میدان شد و شانس‌های زیادی را برای برد به دست آورد. در نهایت هم سه امتیاز را گرفتیم. البته شانس‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم که توسط مهدی شیری و یکی، دو بازیکن دیگر از دست رفت.
به نظرتان پیروزی‌های پرسپولیس بعد از تعطیلات هم ادامه خواهد داشت و این تیم در کورس رقابت می‌ماند؟
قادر به جا گذاشتن سایر مدعیان خصوصاً استقلال خواهد بود؟
استقلال این فصل تیم بهتری نسبت به سال‌های قبل است اما باز هم به نظرم حریف پرسپولیس نخواهد شد چون پرسپولیس شخصیت قهرمانی و ثبات دارد.
کمال کامیابی‌نیا‌ به شرایط خوب خود رسیده و دغدغه کادر فنی را کاهش داده است. نظر شما در مورد عملکرد این بازیکن چیست؟
کمال در چند بازی اخیر نمایش‌ خیلی خوبی داشته و در خط میانی به مهره‌ای قابل اتکا تبدیل شده است. او مشخصات فنی متفاوتی نسبت به نوراللهی دارد. احسان پهلوان هم در خط میانی می‌تواند مهره قابلی باشد.
پرسپولیس در چه پستی بازیکن می‌خواهد؟
معتقدم پرسپولیس بیشتر از مهاجم، به جذب هافبکی با مشخصات سروش رفیعی نیاز دارد. از آنجا که پرسپولیس با یک مهاجم بازی می‌کند حضور عبدی برای ادامه فصل کفایت می‌کند و وینگرها در زمان حمله می‌توانند بخوبی به حمله اضافه شوند. پس بهتر است به جای مهاجم، در پست‌های دیگری بازیکن جذب کنیم.
بازیکنان جدید پرسپولیس را چطور دیدید؟
آنها باید بیشتر از اینها، قدر پیراهنی که به دست آورده‌اند را بدانند. چند بازیکن به نسبت عملکرد خوبی داشتند اما بازیکنی مانند رضا اسدی باید بیشتر تلاش کند. با این وضعیت نباید انتظار داشته باشد که در تیم بزرگ پرسپولیس، تبدیل به مهره‌ای ثابت شود. اسدی در چند بازی که در ترکیب بود، نتوانست بازی‌های خوبی ارائه دهد. او بازیکن بدی نیست اما باید بپذیرد که برای تبدیل شدن به مهره ثابت در تیم پرسپولیس نیاز به فاکتورهایی مثل تلاش دو چندان دارد.
در رابطه با مدیر‌عامل جدید و استعفای رئیس هیأت مدیره باشگاه چه نظری دارید؟
رضا درویش تعلق خاطر زیادی به پرسپولیس دارد اما انتظارها از ایشان فقط جذب سرمایه است که باید دید ایشان موفق به انجام این مهم خواهد شد یا نه. هر چند ایشان نتوانسته فعلاً در پرداخت درصدی از مطالبات بازیکنان موفق عمل کند. در رابطه با استعفای بیژن ذوالفقارنسب هم باید بگویم ایشان فرد محترمی است اما از ابتدا هم نباید می‌آمد چون پرسپولیس به کسی که بتواند سرمایه باشگاه را تأمین کرده و از نظر اجرایی قوی باشد، نیاز دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.