چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

ژوتا: نمی توانم بگویم در بهترین فرم عمرم هستم؛ بسته به نیاز تیم خودم را وفق می دهم

ژوتا: نمی توانم بگویم در بهترین فرم عمرم هستم؛ بسته به نیاز تیم خودم را وفق می دهم

دیوگو ژوتا می گوید همیشه هدفش گلزنی و ساختن موقعیت گل برای تیم است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، دیوگو ژوتا، مهاجم پرتغالی باشگاه لیورپول در مسابقات این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و تا به حال توانسته 14 بار گلزنی کند و نقش مهمی در موفقیت های اخیر تیمش داشته است. همین موضوع باعث شده تا بسیاری این بازیکن را در روزهای اوج دوران بازی اش بدانند اما خود این بازیکن ترجیح می دهد به این مسائل توجهی نکند و تمرکزش روی چالش های بعدی باشد. او در این باره گفت:

جواب دادن به این سوال همیشه برایم سخت است. وقتی به لیورپول آمدم هم این سوال را از من پرسیدند اما جواب دادن به آن سخت است. گاهی اوقات در بازی در زمان مناسب در جای درست هستید و گاهی اوقات تنها لازم است یک ضربه کوچک به توپ بزنید. اگر در بهترین فرم عمرم هستم چرا نتوانستم در دیدار مقابل لستر موقعیت خوبی به دست بیاورم؟ به نظرم هر بازی متفاوت است و چالشی جدید دارد و باید همیشه در اوج باشید تا بتوانید بهترین عملکرد را ارائه دهید.
چند پسته بودن ژوتا کمک زیادی به برنامه های تاکتیکی یورگن کلوپ کرده است. مهاجم پرتغالی می گوید:

در آغاز به مدت 10 سال به عنوان هافبک چپ بازی می کردم. بعدا بیشتر به محوطه جریمه وارد می شدم و گلزنی می کردم و سپس به پست شماره 10 منتقل شدم. مربیان به این نتیجه رسیدند که او می تواند گل بزند پس باید او را در نوک خط حمله بگذاریم و این طور بود که مهاجم شدم. همیشه در تلاشم کاری را انجام دهم که مربی می خواهد. همیشه تلاش می کنم خودم را وفق دهم و فکر می کنم این خصوصیت اصلی من است. سعی می کنم بسته به نیاز تیم خودم را وفق دهم و بهترین عملکرد را داشته باشم. هر وقت بازی می کنم، هدفم گلزنی و رساندن تیمم به گل است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.