چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

تلاش آرسنال برای جذب کالورت لوین یا ایساک قبل از پایان پنجره ژانویه

تلاش آرسنال برای جذب کالورت لوین یا ایساک قبل از پایان پنجره ژانویه

به نظر می رسد سران آرسنال می خواهند در روز های باقی مانده پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه تمام تلاش خود را بکنند تا گزینه های مد نظر میکل آرتتا را به خدمت بگیرند و ترکیب تیم را تقویت کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، سران آرسنال در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه می خواهند 3 بازیکن جدید در پست های دروازه بان، هافبک میانی و مهاجم نوک به تیم اضافه کنند. در روز های باقی مانده از پنجره ژانویه، آرسنال برای دستیابی به یکی از اهدافش در پست مهاجم نوک، برای جذب ایساک و کالورت لوین تلاش خواهد کرد. پیوستن به آرسنال برای لوین جذاب خواهد بود. این بازیکن اعتقاد دارد برنامه های توپچی ها برای جاه طلبی های او مناسب هستند. همچنین کادر فنی آرسنال به این بازیکن علاقه دارند. در آرسنال کالورت لوین را گزینه مناسبی می دانند و حتی هزینه 60 میلیون پوندی انتقال او، ذره ای از این علاقه کم نکرده است. تنها مشکل عدم تمایل تافی ها به فروش مهاجمشان است. این احتمال وجود دارد که آرسنال در تابستان باری دیگر برای جذب این بازیکن اقدام کند.

در خط هافبک نیز آرسنال گزینه هایی را زیر نظر دارد. روبن نوس با اینکه در این فصل عملکرد چندان خوبی در وولورهمپتون نداشته است اما همچنان جزو اهداف آرسنال است. توپچی ها همچنین به بوندسلیگا نیز نیم نگاهی دارند. تیلور آدامز هافبک 22 ساله لایپزیش که توانایی بازی در دفاع راست نیز دارد مورد توجه آرسنال قرار گرفته است. برونو گیمارش و داگلاس لوئیز نیز از دیگر گزینه های آرسنال برای تقویت خط هافبکشان هستند. آرتتا لوئیز را از دوران حضورش در منچستر سیتی به خوبی می شناسد. در نهایت اما به دلایلی انتقال این 2 بازیکن در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه دشوار است. آرسنال در تابستان این اسامی را با دقت بیشتری بررسی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.