چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

شایعه عجیب؛ یزدانی و کنعانی یکدیگر را تحویل نگرفتند

مسئولان تیم‌ملی: سیاوش و محمدحسین هنوز همدیگر را ندیده‌اند!

مسئولان تیم‌ملی: سیاوش و محمدحسین هنوز همدیگر را ندیده‌اند!
امیر اسدی
امیر اسدی خبرنگار

چند هفته قبل بود که فایل صوتی صحبت‌های محمدحسین کنعانی‌زادگان منتشر شد. فایلی که البته مدافع تیم ملی و باشگاه الاهلی قطر معتقد است برای او نبوده اما خیلی‌ها می‌گویند صدا، صدای کنعانی‌زادگان بوده و او باید در کمیته اخلاق پاسخگو باشد.

ایران ورزشی - چند هفته قبل بود که فایل صوتی صحبت‌های محمدحسین کنعانی‌زادگان منتشر شد. فایلی که البته مدافع تیم ملی و باشگاه الاهلی قطر معتقد است برای او نبوده اما خیلی‌ها می‌گویند صدا، صدای کنعانی‌زادگان بوده و او باید در کمیته اخلاق پاسخگو باشد. با این حال مدافع باتجربه و آماده تیم ملی که جزو ارکان اصلی خط دفاع ایران محسوب می‌شود، در لیست دراگان اسکوچیچ قرار گرفت و حتی یک ثانیه از اردوی پیش روی تیم ملی را از دست نداد. درست برخلاف گمانه‌زنی‌هایی که شکل گرفت و همه می‌گفتند او حداقل در این اردو و برای بازی با عراق و امارات دعوت نخواهد شد.
افرادی در فضای مجازی و البته برخی فوتبالیست‌ها معتقدند پشت انتشار فایل صوتی یکی از رقبای حسین کنعانی‌زادگان بوده است. موضوعی که خیلی محکم نمی‌توان درباره‌اش بحث کرد و نوشت اما فقط در حد شایعه‌ای مجازی می‌توان به آن پرداخت. نام آن رقیب، البته به زعم کاربران فضای مجازی و البته برخی نزدیکان کنعانی‌زادگان، سیاوش یزدانی است. باز هم تأکید می‌کنیم در صحت و سقم این ماجرا ابهام‌های بسیاری وجود دارد اما همین مسأله باعث شد تا خیلی‌ها شایعه‌های بعدی را نیز بسازند.
بعد از اینکه لیست تیم ملی اعلام شد و با توجه به اینکه هم سیاوش یزدانی در فهرست دعوت شده‌ها قرار داشت و هم حسین کنعانی‌زادگان، باز هم در فضای مجازی شایعه دیگری منتشر شد. شایعه‌ای با این مضمون که این دو مدافع وقتی در اردوی تیم ملی یکدیگر را دیده‌اند، به هم بی‌محلی کرده و بدون حتی سلام و علیک از کنار هم گذشته‌اند. اینها همه بحث‌هایی است که در فضای مجازی وجود دارد و چندان نمی‌شود به آنها استناد کرد. با این حال برای پیگیری ماجرا با مجتبی خورشیدی تماس گرفتیم. او این شایعه را از بیخ و بن تکذیب کرد و حرف‌های جالبی به زبان آورد.
خورشیدی در این باره به ایران ورزشی گفت: «من نمی‌دانم این شایعه‌ها را از کجا در می‌آورند. اصلاً مگر کنعانی‌زادگان و یزدانی یکدیگر را دیده‌اند که به هم کم‌محلی کنند؟ اینها همه شایعه است و برخی نباید به آن بپردازند. بخصوص یکی، دو روز مانده به بازی تیم ملی مقابل عراق. ضمن اینکه بازیکنان تیم ملی، هر کدام با یک مأمور به اتاق‌های‌شان می‌روند و یکدیگر را نمی‌بینند که بخواهند حرفی بزنند یا نه. ما در قرنطینه هستیم و حتی غذای بازیکنان را به اتاق‌های‌شان می‌برند تا مبادا مشکلی از بابت کرونا پیش بیاید. باور کنید من خودم هم کنعانی‌زادگان و یزدانی را تا این لحظه ندیده‌ام تا جواب تست‌ها بیاید. این شایعه‌ها را باور نکنید تا تیم ملی بی‌خود و بی‌جهت وارد حاشیه نشود.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.