دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

دادرس: هفته آینده رأی استیناف را اعلام می‌کنیم

دادرس: هفته آینده رأی استیناف را اعلام می‌کنیم

مهدی دادرس گفت: همه چیز 50-50 است و هنوز هم همین را می‌گویم که هم احتمال دارد رأی برگردد و هم احتمال دارد تایید شود و مثل سابق همچنان چیزی معلوم نیست

به گزارش ایران ورزشی، مهدی دادرس در خصوص جلسه روز گذشته کمیته استیناف و عدم صدور رأی نهایی در خصوص پرونده بازیکن گابنی گل گهر به ایلنا گفت:

ما روز گذشته جلسه برگزار کردیم و حدود 3 ساعت و نیم طول کشید ولی در نهایت به جمع بندی نهایی نرسیدیم و نیاز به تحقیقات بیشتر احساس شد و برای همین رأی نهایی صادر نشد و به آینده موکول شد.
دادرس در مورد زمان صدور رأی نهایی گفت:

مشخص نیست و ما هفته آینده احتمالاً یک جلسه دیگر با اعضای کمیته استیناف برگزار خواهیم کرد و در نهایت فکر می‌کنم در این جلسه به جمع بندی نهایی برسیم و رأی را صادر کنیم. زمان این جلسه و زمان صدور رأی نهایی به طور دقیق مشخص نیست ولی آقای صالحی بعد از صدور رأی آن را اعلام و رسانه‌ای خواهند کرد. فعلاً نمی‌توانم تاریخ دقیق به شما بگویم.

عضو کمیته استیناف در مورد اینکه رأی احتمالی چه خواهد بود، توضیح داد:‌

قبلاً گفته بودم همه چیز 50-50 است و هنوز هم همین را می‌گویم که هم احتمال دارد رأی برگردد و هم احتمال دارد تایید شود و مثل سابق همچنان چیزی معلوم نیست.
دادرس در مورد اینکه گفته می‌شود صحبت‌های محمدحسین میثاقی و واکنش‌های تندی که روابط عمومی استقلال و پیکان نسبت به آن داشتند و همچنین جوی که در فضای مجازی ایجاد شده باعث تاخیر در صدور حکم شد، گفت:

اصلاً چنین نیست و اعضای کمیته استیناف قاضی‌های با 25-30 سال سابقه هستند و افراد جوان و خامی نیستند که تحت تاثیر این فضاسازی‌ها و جوسازی‌ها قرار نمی‌گیرند.
دادرس در مورد اینکه خودش فضای مجازی را دنبال می‌کند یا نه، گفت:

کم و بیش دنبال می‌کنم ولی خیلی درگیرش نیستم. من اصلاً ندیدم میثاقی چه صحبتی انجام داده و بعداً شنیدم که چه حرفی زده است. به هر حال هر شخصی تریبونی دارد و آزاد است هرچه می‌خواهد بگوید و نمی‌توانیم جلوی دهان کسی را بگیریم.
عضو کمیته استیناف در مورد اینکه چرا گزارش پلیس فتا در اختیار افکار عمومی قرار نمی‌گیرد، توضیح داد:

اینکه معاون پلیس فتا گفته این گزارش باید به اطلاع عموم برسد نمی‌دانم بر چه اساسی است ولی فدراسیون فوتبال در این خصوص تصمیم می‌گیرد و ما تصمیم گیرنده نیستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.