دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

صلاح: هواداران مصر باید طرفدار تیم ملی باشند نه یک بازیکن خاص

صلاح: هواداران مصر باید طرفدار تیم ملی باشند نه یک بازیکن خاص

محمد صلاح معتقد است هواداران این تیم چند دسته شده اند و محبوبیت تیم ملی کشورش کاهش زیادی پیدا کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، محمد صلاح، مهاجم تیم ملی مصر از زمان شروع تورنمنت جام ملت های آفریقا در کامرون تحت توجه شدید رسانه ای بوده است و با این وجود در سه بازی ابتدایی تیم ملی کشورش تنها یک گل به ثمر رسانده است.

این در حالی است که صلاح در تیم باشگاهی خود عملکردی فوق العاده داشته و در 20 بازی برای لیورپولی ها تا به حال 16 گل در فصل جاری زده است. حال مهاجم مصری می گوید توجه رسانه ای که روی او قرار دارد باید روی سایر بازیکنان تیم ملی مصر نیز قرار بگیرد و هواداران تیم ملی کشورش در حال حاضر چند دسته شده اند. او در این باره گفت:

100 درصد از بازیکنان رضایت دارم و فکر نمی کنم در مورد کسی صحبت بدی کرده باشم. به شدت تلاش می کنم تا تجربه ای که از بازی در خارج از کشور به دست آورده ام را به سایرین منتقل کرده و به تیم ملی کمک کنم. حس می کنم گاهی اوقات برخی منتظر بهانه هستند تا در مورد من یا هر بازیکن دیگری صحبت کنند. متاسفانه در دوره رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم و محبوبیت تیم ملی کاهش پیدا کرده است. مردم هوادار باشگاه ها هستند و برخی از هواداران حامی بازیکنان هستند. قبلا این طور نبود و فوتبال مصر چند دسته شده است. می بینیم برای بازیکن یا باشگاهی خاص صفحه هواداری ایجاد شده است. فکر می کنند این اتفاق خوبی است اما این طور نیست. این موضوع به محمد صلاح ضربه نمی زند چون تجربه چنین چیزهایی را دارم اما قطعا به بازیکنان جوان ضربه خواهد زد.
صلاح در ادامه گفت:

به تیم ملی نیامده ام تا کسی را آزار دهم یا در مورد کسی در کنفرانس صحبت کنم. یک نصیحت دارم. اگر فکر می کنید من در خارج از کشور موفق شده ام، یک بازیکن یا باشگاه خاص را حمایت نکنید.به طور مثال هواداران الاهلی فقط در مورد بازیکنان این باشگاه صحبت نکنند و هواداران الزمالک نیز فقط به فکر بازیکنان خودشان نباشند. ما تیم ملی مصر هستیم و برای پیروز شدن هر بازیکنی باید حس کند هواداران حامی تیم ملی هستند. این روی من تاثیر نمی گذارد چون 10 سال است در تیم ملی بازی می کنم اما برخی بازیکنان برای بار اول است به تیم ملی می آیند و آینده تیم ملی هستند. نمی خواهم به کسی حمله کنم و اینها فقط توصیه است. امیدوارم مثل گذشته حامی تیم ملی باشید.
مهاجم لیورپول در پایان افزود:

اگر مصر و تیم ملی مصر را دوست دارید. باید حامی تیم باشید نه یک بازیکن خاص. با این کار به بازیکن لطمه می زنید و باعث می شوید حس کند از بقیه تیم مهم تر است و این درست نیست. هیچ بازیکنی از تیم مهم تر نیست. چه من باشد چه کس دیگری. در مورد برنامه های تلویزیونی هم امیدوارم بتوانند در مورد کل تیم صحبت کنند نه یک یا دو بازیکن خاص. این برنامه ها را نمی بینیم اما برخی هستند که آنها را تماشا می کنند و تحت تاثیر قرار می گیرند. تا پایان تورنمنت از تیم ملی حمایت کنید و سپس در مورد بازیکنان حرف بنزید. اگر می خواهید تیم ملی قهرمان شود، باید متحد باشید. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.