چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

رودریگو گوئس: ورود ام باپه به رئال مادرید باعث خوشحالی ما خواهد شد

رودریگو گوئس: ورود ام باپه به رئال مادرید باعث خوشحالی ما خواهد شد

وینگر جوان رئال مادرید از همبازی شدن با ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن استقبال می کند.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از TNT Sport، سال 2022 برای رودریگو گوئس بسیار حائز اهمیت خواهد بود، همان طور که برای باشگاهش رئال مادرید اهمیت دارد. رودریگو این فرصت را دارد که در سال 2022 اولین جام جهانی اش را تجربه کند و البته با رئال مادرید چند جام ببرد. باشگاه مادریدی به شدت به دنبال جذب کیلیان ام باپه است و رودریگو دوست دارد با این ستاره فرانسوی هم تیمی شود.

عملکرد من در این فصل؟ نقش آنچلوتی بسیار مهم بوده است. او از همان پیش فصل بسیار با من صحبت می کرد. کارلتو همیشه به من کمک کرده و به من نشان داد که چگونه می توانم پیشرفت کنم. من همیشه انتقادات سازنده را می پذیرم و اگر عملکرد خوبی هم داشته باشم، مربی به من تبریک می گوید. می دانم که می توانم با حضور آنچلوتی در تیم پیشرفت کنم. رویای من همیشه بازی برای رئال مادرید بوده است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنم. دوست دارم سالیان سال به کارم در باشگاه ادامه دهم.
بازی ما مقابل پاری سن ژرمن و ام باپه؟ این جدال می توانست کمی دیرتر اتفاق بیافتد. تعدادی از بهترین بازیکنان دنیا در ترکیب پاری سن ژرمن بازی می کنند. می دانیم که کار سختی در پیش داریم اما این کار تیمی است که به ما شانس صعود به مرحله بعد را اهدا می کند. بازی مقابل نیمار واقعا خاص خواهد بود. ام باپه؟ اینجا از او و بازیکنان زیادی صحبت می شود. بازی کردن کنار او باعث افتخار من خواهد بود، اینجا رقابت درون تیمی شدیدی در جریان است اما ورود او ما را خوشحال خواهد کرد.
جامی که می خواهم در سال 2022 بالای سرم ببرم؟ جام جهانی.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.