دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

اعتراض و اعتصاب بازیکنان علنی می‌شود

تمدید تعطیلی تمرین پرسپولیس تا جمعه / اختصاصی

تمدید تعطیلی تمرین پرسپولیس تا جمعه / اختصاصی

ایران ورزشی - شاید قابل پیش‌بینی بود که مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس برای فراهم کردن بودجه میلیاردی جهت پرداخت درصدی از قراردادهای بازیکنان و مربیان به مشکل بخورد اما وقتی روز بازی با فولاد درویش از پرداخت مطالبات تا فردای آن مسابقه (یکشنبه) خبر داد یحیی و بازیکنانش گفتند باز هم دندان روی جگر می‌گذارند و البته در روز مادر و زن جیب‌شان پر پول می‌شود.
هر چند درصد وعده داده شده از سوی درویش اصلاً بازیکنان را راضی نکرد اما می‌توانست تا حدودی شرایط را تغییر دهد. با این حال اتفاقی که نباید می‌افتاد، رخ داد و خبری از پول نشد. یکشنبه خبری از پول نشد، دوشنبه هم گذشت و پولی نیامد و دیروز هم خبری از پیامک واریزی نشد.
این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که غالب بازیکنان و مربیان در تعطیلات سه روزه تمرینات تیم به شهرهای مختلف سفر کرده‌اند و فارغ از فوتبال در استراحت بسر می‌برند اما به خاطر بدقولی درویش بشدت عصبانی‌اند و قصد دارند اعتصاب کنند.
کادر فنی به بازیکنان اعلام کرده روز 6 بهمن یعنی امروز در تمرین حاضر باشند اما به احتمال بسیار زیاد این تعطیلی حداقل دو روز تمدید خواهد شد. مربیان پرسپولیس اصلاً دوست ندارند در این شرایط با بازیکنان رودررو شوند و می‌دانند اگر امروز تمرین بگذارند و پولی به حساب اعضای تیم واریز نشده باشد هیچ کس دل و دماغ تمرین کردن نخواهد داشت.
از این جهت مربیان همراه با بازیکنان علناً این اعتصاب و اعتراض را کلید خواهند زد. اتفاقی که دو سه بار در کوران مسابقات به درخواست همین مربیان از آن منصرف شدند اما این بار دیگر گریزی از آن نیست و احتمالاً تعطیلی تمرین تا جمعه طول خواهد کشد و شاید تمرینات از شنبه آینده برای بازی سوپرجام شروع شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.