چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

استقلال از هال سیتی پولی می‌گیرد یا نمی‌گیرد؟

آقای آجورلو لطفاً اطلاع‌رسانی کنید!

آقای آجورلو لطفاً اطلاع‌رسانی کنید!
حمیدرضا عرب
حمیدرضا عرب خبرنگار

مدیران سابق باشگاه استقلال هیچ گاه شفاف سازی مناسبی درباره ارقام انتقال بازیکنان خود نداشتند و همواره اطلاع رسانی درباره رقم‌های رد و بدل شده در حد شنیده‌ها و روایت افراد نزدیک به باشگاه بوده است.

ایران ورزشی - مدیران سابق باشگاه استقلال هیچ گاه شفاف سازی مناسبی درباره ارقام انتقال بازیکنان خود نداشتند و همواره اطلاع رسانی درباره رقم‌های رد و بدل شده در حد شنیده‌ها و روایت افراد نزدیک به باشگاه بوده است. این سیاست باعث بروز شایعاتی پیرامون انتقال‌های خارجی استقلال شده درحالی که مدیران این باشگاه می‌توانستند با پیش گرفتن رویه دیگری از این شایعات بکاهند. در ماجرای انتقال تیام و یا امید نورافکن، هیچ گاه هواداران استقلال به درستی در جریان مبالغی که به استقلال رسیده نبودند و مدیران هرگز ابهام زدایی نکردند.
اکنون نیز که انتقال صیادمنش در حالی نهایی شدن است، خبرهای متعددی درباره رقم دریافتی استقلال از این انتقال نقل می‌شود. در این میان برخی جریان‌های رسانه‌ای مدعی شده‌اند که ماجرای دریافتی چشمگیر باشگاه استقلال از این انتقال شایعه است و قرار نیست پول قابل توجهی عاید آبی‌ها شود؛ این خبر در تضاد با تمام خبرهایی است که در هفته‌ها و حتی ماه‌های گذشته پیرامون حق انتقالی که باید در اختیار باشگاه استقلال قرار گیرد، به گوش رسیده است.
با توجه به فضای پرابهام کنونی، سران باشگاه استقلال در ماجرای انتقال صیادمنش باید به سرعت در فاز شفاف سازی قدم گذاشته و پرده از آنچه در قرارداد فی‌مابین باشگاه استقلال با باشگاه فنرباغچه می‌گذرد، بردارند تا بی‌جهت حواشی تازه‌ای پیرامون استقلال را فرا نگیرد.
مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال از زمانی که مدیریت باشگاه استقلال را به عهده گرفته همواره درتلاش بوده سیاست سکوت را درپیش بگیرد و کمتر دررسانه‌ها حاضر شود که این رویه چندان هم به ضرر باشگاه استقلال نبوده و سکوت مدیران این باشگاه می‌تواند به کاهش حواشی احتمالی کمک کند اما در این مورد خاص باید واکنش نشان دهد.
او یا مجموعه مدیریتی‌اش باید در روزهای آتی پیرامون انتقال صیادمنش، بیانیه صادر و درباره میزان دریافتی باشگاه استقلال توضیح کافی را به افکار عمومی ارائه کنند تا برای همیشه تردیدها ازبین برود و مشخص شود که سهم استقلال از انتقال چه میزان است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.