چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مدیر مورد وثوق وزیر فعلاً موفق نبوده است

منافی: بازیکنان پرسپولیس شاهکار کرده‌اند

منافی: بازیکنان پرسپولیس شاهکار کرده‌اند

جواد منافی روزی در فوتبال ایران به عنوان یک بازیکن می‌درخشید و حالا نظرات مهمی در مورد بازیکنان فعلی دارد. با منافی در خصوص پرسپولیس به صحبت پرداختیم که می‌خوانید:

ایران ورزشی - جواد منافی روزی در فوتبال ایران به عنوان یک بازیکن می‌درخشید و حالا نظرات مهمی در مورد بازیکنان فعلی دارد. با منافی در خصوص پرسپولیس به صحبت پرداختیم که می‌خوانید:

مهم‌ترین اتفاق، انتخاب مدیرعامل جدید برای پرسپولیس بود. در رابطه با عملکرد رضا درویش چه نظری دارید؟
مدیرعامل فعلی پرسپولیس قبلاً در باشگاه سایپا کار کرده و تجربه قبلی مدیریتی دارد اما همه می‌دانند که شرایط کار در پرسپولیس با سایپا کاملاً فرق دارد؛ چه بسا سایپا باشگاهی است که هوادار ندارد و به لحاظ ساختار و انتظارات به هیچ‌وجه با پرسپولیس که میلیون‌ها هوادار مشتاق دارد، کاملاً متفاوت است.
به نظر شما درویش می‌تواند مشکلات متعدد حاکم بر باشگاه پرسپولیس را حل کند؟
درویش با آگاهی کامل نسبت به همه مشکلات و بدهی‌های متعدد باشگاه نظیر اوساگونا، رادوشویچ و سایر بدهی‌ها سمت مدیریت پرسپولیس را قبول کرده است. از همین رو، انتظار از مدیریت جدید این است که مشکلات را حل کند. درویش مورد وثوق وزیر ورزش است اما فعلاً نتوانسته سرمایه جذب کند و مشکلات باشگاه و تیم را از میان بردارد. فکر می‌کنم با وجود تمام کاستی‌هایی که پرسپولیس داشته، بازیکنان تا اینجای کار، شاهکار کرده‌اند تیم‌شان را در رده‌های بالای جدول قرار داده‌اند.
در رابطه با شرایط فنی پرسپولیس چه نظری دارید؟
پرسپولیس با همه مشکلاتی که پیش‌ روی خود می‌بیند، موفق شد در جمع مدعیان قرار بگیرد اما با وجود این همه می‌دانند که رقابت در نیم‌فصل دوم بسیار مشکل می‌شود و تیم‌ها خیلی سخت به یکدیگر امتیاز می‌دهند. با این شرایط معتقدم پرسپولیس برای تکرار قهرمانی حتماً به بازیکنان جدید در چند پست نیاز دارد.
کدام پست‌ها؟
حتماً یک دروازه‌بان خوب می‌خواهیم؛ ضمن اینکه مهدی عبدی هم در خط حمله پرسپولیس تنهاست و نمی‌تواند به تنهایی بار خط حمله تیم را به دوش بکشد. از این رو، به جذب بازیکن در خط حمله هم نیاز داریم.
به عنوان مدافع چپ اسبق پرسپولیس، چه صحبتی در مورد عملکرد مدافعان کناری این تیم دارید؟
سعید آقایی مدافع با‎تجربه‌ای است اما وقتی خصوصیات دفاعی و تهاجمی را در کنار هم قرار می‌دهم، به این نتیجه می‌رسم که علی شجاعی برای دفاع چپ گزینه بهتری است. ضمن اینکه در جناح راست هم فکر می‌کنم مهدی شیری به دقت در ارسال سانترها و سیامک نعمتی به تمرکز بیشتر در زمان دفاع نیاز دارند.
شنیدید رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هم استعفا کرده؟
بله، بنده سال‌هاست که بیژن ذوالفقار‌نسب را می‌شناسم. ایشان فرد با شخصیت و تحصیلکرده‌ای است. فکر می‌کنم شرایط برای کار او در باشگاه پرسپولیس، با توجه به مشکلات متعددی که این باشگاه دارد، مهیا نبود. اصلاً جنس ذوالفقارنسب به نوعی متناسب برای کار در امور اجرایی و جذب سرمایه نیست و از همین‌رو استعفا داد. شاید نمی‌دانست پرسپولیس با کوهی از مشکلات مواجه است. من فکر می‌کنم کسانی باید در هیأت مدیره حاضر شوند که ارتباط‌های قوی داشته و قادر باشند منابع مالی و اسپانسر جذب کنند.
در رابطه با دیدار تیم ملی کشورمان مقابل عراق چه صحبتی دارید؟
عراق آن تیم قدرتمند سال‌های قبل نیست اما ما نباید تحت هر شرایطی این تیم را دست‌کم بگیریم. من معتقدم بازیکنان ما با قدرت مقابل عراق بازی می‌کنند تا به امید خدا از سد این تیم بگذریم و صعودمان را قطعی کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.