چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

مشکات الزهرا صفی: بزرگترین هدفم قهرمانی در گرند اسلم است

مشکات الزهرا صفی: بزرگترین هدفم قهرمانی در گرند اسلم است

مشکات الزهرا صفی می گوید هرکسی پشتکار داشته باشد، به هر چیزی بخواهد دست پیدا می کند.

به گزارش ایران ورزشی، مشکات الزهرا صفی نخستین تنیس‌باز زن ایرانی که در مهمترین رقابت‌های گرند اسلم جهان حضور یافت. او در این باره به ایرنا گفت:

حضورم در گرنداسلم نگاه جدیدی را به روی تنیس ایران باز کرد و همه می‌دانند اگر کسی عنصر پشتکار داشته را باشد به هر آرزویی دست می‌یابد. شاید من هم وقتی می‌گفتم دوست دارم به گرنداسلم بروم کسی باور نمی‌کرد اما من به این مسائل توجه نکردم و ادامه دادم.
وی که در زُمره یکصد تنیس باز برتر جوان جهان قرار دارد؛ درباره حضور در استرالیا اظهار داشت:

نخستین مسابقه‌ام را مقابل حریفی از استرالیا با پیروزی پشت‌سر گذاشتم اما در دیدار دوم به بازیکنی از بلژیک نتیجه را واگذار کردم. این نخستین گرند اسلم سال جدید میلادی بود که بهترین بازیکنان دنیا در آن حضور دارند.

صفی پس از کسب چند عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی در تورهای جهانی تنیس با رسیدن به جایگاه ۷۴ دنیا در جوانان به عنوان نخستین جوان ایرانی به مسابقات معتبر گرند اسلم راه یافت. او گفت:

امیدوارم که این روند تداوم یابد و تنیس ایران دوباره به روزهای طلایی ‌و حتی بهتر از آن دست یابد. آرزوی من این است که چند نماینده از ایران در گرنداسلم حضور داشته باشند.
این دختر ۱۷ ساله تنیس ایران در خصوص هدفش گفت:

  بزرگترینش قهرمانی در گرند اسلم است. اما آنچه پیش رو دارم این است که در سه گرند اسلم دیگر سال شرکت کنم و برای این حضور به کمک مالی نیاز دارم و امیدوارم مسئولان ورزشی حمایت‌های بیشتری داشته باشند تا زنجیره موفقیت‌هایم ادامه دار باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.